Na jakie feromony warto zwrócić uwagę?

Na jakie feromony warto zwrócić uwagę?
5 (100%) 3 votes

Feromony to substancje lotne występujące u organizmów zwierzęcych i roślinnych, które w znacznej mierze warunkują rozwój i przedłużenie gatunku. U ludzi występując chociażby w pocie czy ślinie. Feromony nie mają zapachu – dzięki temu mogą podświadomie oddziaływać na nasz mózg. Najczęściej uaktywniają się pod wpływem ciepłoty ciała i wyrażają gotowość do rozrodu, czy dominację. Feromony wpływają na pewność siebie, jak również … przyciągają inne osoby.  Dzięki swoim niezwykłym właściwościom znalazły zastosowanie m.in. w kosmetyce, głównie w przemyśle perfumeryjnym. Przyjrzyjmy się zatem nowością na rynku feromonów.Pheroamore – niezwykły i podręczny atraktant 

Nowością na rynku wśród perfum z feromonami godną uwagi jest Pheroamore. Marka ta posiada w sprzedaży linię dla kobiet i dla mężczyzn. Zapachy Pheroamore zostały tak zaprojektowane, żeby wyzwalać pożądanie i wpływać na dobry nastrój. Działają niezwykle zmysłowo, a przy tym ułatwiają zdobycie przychylności i zainteresowania, a zatem dodają pewności siebie. Ten niezwykły atraktant wpływa pozytywnie na nastrój i aktywizuje te obszary w mózgu, które odpowiedzialne są za pozytywne emocje i uczucia, budując tym samym naszą atrakcyjność. Pheroamore to luksusowy i elegancki zapach, który idealnie się sprawdzi na randkach, uroczystych kolacjach, spotkaniach biznesowych, ale także na imprezach czy dyskotekach.

Love&Desire – atrakcyjność seksualna 

Jedną z firm, która sięgnęła po feromony i z powodzeniem wykorzystała je w swoich perfumach jest Sexual Health Series, które zaprojektowało najnowsze wydanie Love&Desire Premium Edition. Jest to nowsza wersja standardowego produktu tej marki – Love&Desire. Kobieca seria tych unikalnych perfum została zaprojektowana tak, aby zwiększyć atrakcyjność seksualną pań. Perfumy Love&Desire for woman zawierają precyzyjnie wyselekcjonowane składniki (bazę stanowią kwiaty i owoce), które dodają kobietom pewności siebie, tak potrzebnej np. podczas oficjalnych spotkań biznesowych, pomagają również zbudować namiętność pomiędzy zakochanymi parami.

 

Męską linię Love&Desire Premium Edition charakteryzuje świeży, a jednocześnie zmysłowy zapach, który zniewala inne osoby (bazą są cytrusy i drzewa). Perfumy te, zawierające w swoim składzie wysokie stężenie feromonów, pozytywnie wpływają na samoocenę u panów, którzy czują się atrakcyjni i pożądani. Love&Desire sprzyja, zatem w nawiązywaniu kontaktów intymnych i znacząco wpływa na jakość życia seksualnego.

Obie marki – Love&Desire i Pheroamore – zaoferowały swoim klientom niezwykłe zapachy, które w cudowny sposób pobudzają zmysły, podnoszą pewność siebie i wypływają na atrakcyjność seksualną.

Gdzie kupić feromony?

Najlepiej zamówić feromony online – szeroki wybór i szybka, dyskretna dostawa z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

https://sklep-feromony.pl/

2 thoughts on “Na jakie feromony warto zwrócić uwagę?

 • 17 maja 2019 at 16:56
  Permalink

  no to zamówiłem te pheroamore, zobaczymy jak się sprawdzą 😉

  Reply
 • 4 lipca 2019 at 00:04
  Permalink

  Feromony to całkiem fajna sprawa, tylko trzeba dobrać odpowiednie do siebie. Na imprezie potrafią super zadziałać. Pozdr.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *