Gazowana woda w domu – czy można przygotować ją samodzielnie?

Woda gazowana niewątpliwie jest czymś, co jeszcze do niedawna trudno było przygotować we własnym domu. Fakt, że woda kranowa bądź filtrowana nie zawiera bąbelków sprawiał, że wiele ludzi nie decydowało się zaprzestać kupowania plastikowych wód butelkowanych. Wraz z momentem pojawienia się na rynku systemu SodaStream gazowanie wody w domu stało się super łatwe. Przynosi to niewątpliwie bardzo duże oszczędności (wystarczy zwykła woda z kranu bądź z czajnika filtrującego wodę zamiast zgrzewek zwykłych), ale również jest bardzo praktycznym i ekologicznym rozwiązaniem. Nic więc dziwnego w tym, że urządzenie SodaStream zyskuje coraz to większą popularność wśród polskich konsumentów!

Czy warto zainwestować w system SodaStream?

 Ekspres do gazowania wody SodaStream to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich wielbicieli gazowanej wody – o wybranym stopniu nasycenia dwutlenkiem węgla. Przekształcenie zwykłej wody w gazowaną wymaga tylko odpowiedniego zainstalowania butelki do urządzenia oraz naciśnięcia przycisku. Niewątpliwą zaletą rozwiązania jest fakt, że wystarczy jednorazowy zakup urządzenia SodaStream oraz pasujących do niego butelek – sama butla z gazem CO2 jest wymienna i z powodzeniem można ją dostać między innymi w marketach ze sprzętem AGD i RTV współpracującymi z marką bądź za pośrednictwem sprzedaży internetowej.

Na uwagę zasługuje również piękna prezentacja urządzenia SodaStream. Dostępne w kolorze białym bądź czarnym świetnie współgra z nowoczesną zabudową kuchenną oraz nie zajmuje zbyt wiele miejsca (wielkość urządzenia podobna jest do klasycznego ekspresu do kawy). Świetną sprawą są również dodatkowe butelki do wody – dzięki nim swoją gazowaną wodę można zabrać do pracy, na uczelnię czy na spacer, co pozwala nie kupować małej wody butelkowanej oraz wspomaga korzystny nawyk regularnego spożywania wody każdego dnia.

Woda gazowana smakowa – jakie rozwiązania proponuje producent SodaStream?

Na rynku dodatkowo jest bardzo szeroki asortyment, który może z powodzeniem urozmaicać zwyczajną wodę gazowaną od SodaStream. Mowa tutaj o syropach smakowych, które mają odzwierciedlać najbardziej popularne napoje gazowane – chociażby Pepsi czy Fanta. Takie syropy mogą stanowić bardzo ciekawe urozmaicenie dla wody, choć warto pamiętać, że zawierają sporo cukru. Ich wykorzystanie w kuchni może jednak prowadzić do sporych oszczędności, w szczególności dla osób, które często kupują tego rodzaju gotowe napoje gazowane. Dzięki smakowym syropom od SodaStream nie trzeba koniecznie rezygnować z ulubionych i znanych smaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *