Shopify Liquid i Shopify Plus

Shopify to zaawansowana i kompleksowa platforma e-commerce, która umożliwia łatwe tworzenie, prowadzenie i rozwijanie sklepów internetowych. Dzięki swojej intuicyjnej i łatwej obsłudze, Shopify eliminuje barierę techniczną, umożliwiając każdemu stworzenie profesjonalnego sklepu online.

Shopify Liquid

Shopify Liquid to język szablonów używany przez platformę Shopify. Shopify jest popularnym systemem e-commerce, który umożliwia użytkownikom tworzenie sklepów internetowych i sprzedaż produktów online. Liquid jest językiem programowania stworzonym specjalnie dla Shopify, który umożliwia tworzenie dynamicznych i elastycznych szablonów sklepu.

Liquid umożliwia programistom dostosowanie wyglądu i funkcjonalności sklepu Shopify poprzez tworzenie szablonów, które kontrolują wyświetlane treści i zachowanie strony. Pozwala na wstawianie zmiennych, warunków, pętli i filtrów, aby dynamicznie generować zawartość stron na podstawie danych dostarczanych przez platformę Shopify.

Szablony Liquid

Szablony Liquid oparte są na składni HTML, rozbudowane o specjalne znaczniki i konstrukcje językowe. Pozwalają na manipulację danymi sklepu, takimi jak produkty, zamówienia i wiele innych. Liquid jest również używany do tworzenia układu strony, stylizacji elementów, zarządzania menu, nawigacji i innych aspektów sklepu.

Dzięki Liquid użytkownicy Shopify mają dużą elastyczność w tworzeniu spersonalizowanych i responsywnych szablonów sklepu, które spełniają ich potrzeby. Jest to również przydatne narzędzie dla programistów, którzy tworzą zaawansowane funkcje i integracje dla sklepów Shopify.

Shopify Plus

Shopify Plus to zaawansowana wersja platformy e-commerce Shopify. Skierowana jest głównie do większych przedsiębiorstw i firm o wyższym poziomie sprzedaży. Shopify Plus oferuje zaawansowane możliwości, które przekraczają standardowe funkcje dostępne w podstawowej wersji Shopify.

Shopify Plus zapewnia elastyczne rozwiązania, które mogą obsłużyć duży ruch i znaczne obciążenia. Platforma jest zoptymalizowana pod kątem wydajności. Shopify Plus oferuje wiele zaawansowanych funkcji, takich jak możliwość tworzenia niestandardowych aplikacji, elastyczne interfejsy płatności, dostęp do zaawansowanego API i integracji zewnętrznych systemów oraz możliwość tworzenia wielu sklepów na jednym koncie.

W ramach Shopify Plus otrzymujesz dostęp do dedykowanego zespołu obsługi klienta, który zapewnia szybką i priorytetową pomoc. Możesz liczyć na wsparcie techniczne, doradztwo w zakresie strategii e-commerce oraz pomoc w migracji i wdrażaniu sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *