Mężczyzno! Wibrator Twojej partnerki nie jest dla Ciebie konkurentem

Kwestia kobiecej przyjemności związanej z używaniem wibratora to dla ogromnej większości mężczyzn nadal temat tabu. Nawet jeśli wiemy, że nasza kobieta korzysta z wibratora, albo w ogóle nie chcemy o tym słyszeć, albo potajemnie obawiamy się, że może nie jesteśmy wystarczająco dobrymi kochankami. Zarówno jednak seksuolodzy, jak i same kobiety są całkowicie zgodni co do tego, że takie podejście mężczyzn do kwestii wibratora jest jak najzupełniej błędne. Dlaczego? Przyjrzyjmy się tej sprawie nieco bliżej.

 

Czy wibrator to konkurencja dla mężczyzny?

Jak wiadomo, wibrator to imitacja męskiego członka, stąd na poziome samych odczuć traktowanie go przez mężczyzn jako czegoś w rodzaju konkurencji jest jak najbardziej uzasadnione. Tak naprawdę jednak to, że kobieta korzysta z wibratora, wcale nie musi oznaczać, że jej partner nie jest dostatecznie dobry w łóżku. Często zabawy przy użyciu wibratora to dla kobiety po prostu sposób na intymną relaksację, trochę tak, jak na przykład aromatyczna kąpiel. Czy to złe, że kobieta nie w każdej sytuacji potrzebuje towarzystwa mężczyzny; że czasami woli po prostu pobyć i zrelaksować się sama? Absolutnie nie! Przecież tak naprawdę każdy z nas potrzebuje czasami trochę samotności. Wibratory wcale nie są konkurencją dla mężczyzny.

 

Co zrobić, gdy Twoja kobieta korzysta z wibratora?

Przede wszystkim: nie panikuj. Nie ma w tym nic złego i wcale nie musi to oznaczać, że jesteś kiepskim kochankiem. Co więcej, odrobina otwartości oraz fantazji, i wibrator może stać się znakomitą rozrywką dla obojga. Seksuolodzy często mówią o tym, że dzięki otwartości oraz przekraczaniu kolejnych granic w łóżku pary często zyskują nowe przestrzenie wzajemnego porozumienia, co tylko dodatkowo wzmacnia i scala związek.

 

Wspólne zabawy z wibratorem: co warto o tym wiedzieć?

Przede wszystkim, warto mieć świadomość, że na rynku istnieją różne wibratory dla dwojga. Cechują się one bardzo zróżnicowanym działaniem, przez co pozwalają na wiele bardzo różnych form zabawy. Obecność wibratora w łóżku wcale nie oznacza, że również mężczyzna będzie koniecznie musiał poddać się penetracji: dobre wibratory dla par są skonstruowane w tak zmyślny sposób, że można się dzięki nim świetnie bawić również bez przekraczania tej psychologicznej granicy, która dla wielu mężczyzn stanowi problem. Jak wybrać dobry wibrator dla pary? Przede wszystkim, powinien być to dobry wibrator dla kobiety, ponieważ w łóżkowej zabawie z użyciem wibratorów uwaga obojga siłą rzeczy skupia się przede wszystkim właśnie na przyjemności kobiety. Dobrym pomysłem jest odwiedzenie sklepu internetowego, który sprzedaje wibratory. A po drugie? Po drugie możemy po prostu poeksperymentować z różnymi dostępnymi modelami a potem wybrać to, co najbardziej się nam spodobało.

Artykuł powstał we współpracy z marką Secretive – internetowym sklepem erotycznym.

Secretive – internetowy sklep erotycznym.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *