5 ulubionych gadżetów erotycznych dla kobiet

W sklepach erotycznych znaleźć można naprawdę wiele produktów skierowanych wyłącznie dla pań. Mają one za zadanie urozmaicić życie łóżkowe, być uzupełnieniem gry wstępnej i samego stosunku. Wiele kobiet bez partnera decyduje się na wizytę w sex shopie, by zapewnić sobie przyjemność bez potrzeby posiadania mężczyzny. Jakie gadżety są obecnie najchętniej kupowane przez kobiety i na co warto zwrócić uwagę?

1. Stymulatory

Stymulator łechtaczki to bardzo popularny produkt, który pokochały już setki tysięcy kobiet. Działa on wyjątkowo intensywnie na strategiczne miejsca i sprawia, że orgazm nadciąga o wiele szybciej i jest intensywniejszy. Polecany jest zarówno singielkom, jak i kobietom, które chcą urozmaicić z partnerem zabawy w łóżku. Pomaga także osobom, które mają trudności z osiąganiem orgazmu.

2. Wibrator

To kolejny popularny gadżet. Dostępny w niezliczonych kolorach tęczy, różnych rozmiarach, a nawet kształtach. Istnieją modele, które są najbardziej zbliżone do naturalnego wyglądu penisa. Są także bardziej futurystyczne kształty, stworzone by dawać kobiecie maksymalną przyjemność. Może być wykorzystywany do samodzielnych pieszczot lub jako erotyczny dodatek do zabawy we dwoje. Może działać bardzo podniecająco zarówno na partnera, który zaspokajając partnerkę, stanie się bardzo pobudzony. Wibratory bardzo różną się cenami, w zależności od jakości wykonania i firmy. Najtańszy można kupić już za 20 zł. Wersję z wibracjami, wykonaną z cyber skóry można dostać za 100-200 złotych. Świetnie sprawdzają się również małych rozmiarów wibratory palcowe.

3. Kulki gejszy

To stary wynalazek, który dodatkowo stymuluje pochwę. W kulkach znajdują się dwie mniejsze, które wytwarzają przyjemne wibracje. Warto mieć ten gadżet w szafce nocnej przy łóżku.

4. Środki dla pań

W sklepach z akcesoriami erotycznymi znaleźć można wiele kremów i płynów mających na celu pobudzenie stref intymnych. Wystarczy posmarować taką substancją łechtaczkę i poczuć przyjemne ciepło.

5. Jajka stymulujące

Mają podobne działanie jak wibrator, jednak są mniejsze i zwykle sterowane za pomocą pilota. Nowsze modele mogą być włączane i wyłączane za pomocą aplikacji na smartfonie.

Źródło: Sklep erotyczny online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *