Nowy sklep z alkoholem na internetowej mapie Polski

Chcemy się przywitać, bo oto jesteśmy w nowym miejscu z alkoholami, których potrzebujesz i pragniesz. Działalność salonu z alkoholami BlackBeard Barber & Barrel House zostaje poszerzona do sklepu internetowego, dzięki czemu klienci z: pubów, barów, branża gastronomiczna spoza Wrocławia będą mogli dokonać zakupu polecanych przez nas wyszukanych i wykwintnych trunków.

BlackBeard Store to naturalny proces w ewolucji i rozwoju najlepszego salonu z alkoholami we Wrocławiu.

Od stacjonarnego punktu znajdującego się przy ulicy Tęczowej 57, gdzie znaleźć można wyszukane alkohole z całego świata, przez profesjonale degustacje i Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce – Rum Love Festiwal – do BlackBeard Store. W każdym z tych miejsc spotykamy się z doskonale znającymi się na swoim fachu doradcami i znawcami alkoholu, począwszy od wina, ginu, rumu czy whisky na wódce kończąc.

BlackBeard Store jest miejsce, w którym znajdują się zarówno nieoczywiste, ale niezwykłe marki alkoholu, jak i te bardziej rozpoznawalne.

Zakupy w BlackBeard Store nie są jednak zwykłymi zakupami. To doświadczenie, które pozwala rozbudzić większe zainteresowanie historią, pochodzeniem czy produkcją alkoholu. Dzięki pracującym w sklepie fanom alkoholu, pozwala poznać marki, które podobnie jak znakomite jedzenie, pobudzają kubki smakowe i dostarczają niezwykłych przeżyć i doznań. Podobnie jak w sklepie stacjonarnym, tak i w internecie, dbamy o najwyższą jakość obsługi, jednocześnie odpowiadając na posiadane potrzeby. BlackBeard Store to pewnego rodzaju concierge dla klienta indywidualnego. Sklep hurtowy to natomiast znakomite miejsce i odpowiedź na potrzeby barmanów, barów czy innych sklepów, które mają potrzebę zamówienia alkoholu z wyższej półki.

Zapraszamy do sklepu, który będzie Twoim podstawowym źródłem informacji i zaopatrzenia, jeśli chodzi o alkohol. Mówiąc wprost, skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia, aby zadowolić swoje podniebienie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *