Quantec – kwantowe SOS

Już w połowie XIX wieku zaczęto przeprowadzać udokumentowane naukowe badania nad porozumiewaniem się organizmów żywych droga pozazmysłową. Pionierem był francuz M.Benoit, który przeprowadził udany eksperyment ze ślimakami. W tym samym wieku powstała gałąź medycyny zwana radioniką, której pionierem był amerykański lekarz Albert Abrams. W drugiej połowie XX wieku również udowodniono, że istnieje jakieś tajemnicze połączenie pomiędzy biologicznymi próbkami takimi jak paznokcie, włosy, krew czy też inne płyny fizjologiczne, a osobą od której zostały one pobrane. Niestety aparatura wykorzystywana do tych doświadczeń była bardzo skomplikowana i dopiero pojawienie się urządzenia Quantec bardzo je uprościło i ułatwiło dalsze ich kontynuowanie na dużą większą skalę.

Czym jest Quantec?

Został on konstruowany w Niemczech przez naukowca Petera von Buengner i w 2010 roku zdobył złoty medal na targach w Krymie za najlepszą innowacyjną technologię. Jest to urządzenie kwantowe, które pozwala na wykonanie skanu oraz przeprowadzenie terapii bez bezpośredniego kontaktu z obiektem. Jego działanie może wyjaśnić fizyka kwantowa, która udowodniła, że możliwa jest natychmiastowa komunikacja pomiędzy dwoma oddalonymi od siebie fotonami oraz, że zmiany zachodzą w tym samym momencie, bez żadnego opóźnienia czasowego – paradoks EPR. To co kilkanaście lat temu było tylko przypuszczeniem, dzisiaj jest wykorzystywane na przykład przez rząd Chin do kryptograficznych transmisji satelitarnych. Firma Google, stworzyła komputer kwantowy wykonujący obliczenia w 3 minuty 20 sekund, które zajęłyby dzisiejszym najszybszym superkomputerom 10.000 lat nieprzerwanej pracy. W związku z tym nikt chyba już nie podważa, że można korzystać z urządzeń kwantowych, one już zmieniają świat czy tego chcemy czy też nie.

Dlatego wykorzystując te same prawa mechaniki kwantowej istnieje możliwość pracy z osobami, zwierzętami, roślinami oraz wszystkimi innymi przedmiotami nieożywionymi na odległość. Quantec skanuje oraz harmonizuje biopola, pola morficzne i morfogenetyczne. Oprócz skanowania możemy umieszczać w danych polach konkretne informacje, które likwidują patogenne zakłócenia prowadzące do choroby i doprowadzają organizm do samouzdrowienia. To jest kolejny krok w rozwoju ludzkości i zrozumiałym jest to, że część osób obawia się nadchodzących zmian. Te osoby, które nie posiadają wiedzy idą jeszcze dalej mówiąc, że nie jest możliwe uzdrawianie na odległość, że to nie działa.

Galileusz i jego worki

Zamiast polemizować z tymi nieuzasadnionymi zarzutami, przytoczę historię związaną z Galileuszem, która pokazuje, że opór przeciwko zmianom jest powszechny. Przez wieki wszyscy ludzie wierzyli w to co powiedział Arystoteles, że „Im cięższy jest przedmiot tym szybciej będzie spadać”. Źródła podają, że w roku 1589 Galileusz zaprosił ówczesne najznakomitsze umysły do krzywej wieży w Pizie. Zrzucał z niej jednocześnie worki o ciężarach 1 kilogram i 10 kilogramów. Choć naukowcy sami widzieli, że worki spadały na ziemie jednocześnie twierdzili, że test to niemożliwe i worek cięższy spada szybciej. Siła przekonania oraz autorytet Arystotelesa były tak wielkie, że zaprzeczali temu co widzieli i zadawali kłamstwo Galileuszowi. Dzisiaj wszyscy wiemy, że Galileusz miał rację oraz, że był jednym z najznakomitszych ludzkich umysłów w naszych dziejach.

Praktyka z Quantec

Od kilkunastu lat pomagam potrzebującym osobom wykorzystując wiedzę z zakresu naturopatii, coachingu, neurolingwistycznego programowania NLP, a od ponad 10 lat pracuję z urządzeniem Quantec. Już od pierwszego z nim kontaktu byłam zdumiona możliwościami jakie stwarza. Efekty moich terapii przy wykorzystaniu Quantec były tak interesujące, że zostały opisane w czasopiśmie „Nieznany Świat” już w 2011 roku. Od tamtego czasu wprowadzam zdrowie i radość do życia moich klientów, którzy nawet jeśli na początku byli sceptyczni co do metod jakie wykorzystuję w swoich terapiach, to po ich zakończeniu są mi wdzięczni. Bardzo często zdarza się tak, że na początku zapisują siebie aby po krótkim czasie dopisać do terapii całe swoje rodziny i w związku z tym wszyscy zaczynają korzystać z dobrodziejstw moich terapii. Równolegle z Quantec korzystam z całej gamy dostępnych terapii takich jak homeopatia, bioakustyka, sesje indywidualne, odpowiednia dieta i suplementacja oraz inne wymagane w konkretnych przypadkach. Quantec skupia się na przyczynach i po ich usunięciu objawy takie jak np. ból ustępują dlatego, że następuje proces samoregeneracji i samouzdrowienia organizmu.

Bioakustyka – terapia przyszłości

W usuwaniu przyczyn równolegle z programami naprawczymi Quantec bardzo często wykorzystuję bioakustykę. Przy tej metodzie wspomagamy i przyspieszamy terapię Quantec usuwając konkretne obciążenia np. boreliozę z L-formami bakterii włącznie. Jest to nieinwazyjna metoda terapii, którą przeprowadzamy sami w domu bez konieczności dojazdu do gabinetu i w związku z tym oszczędzamy czas i pieniądze. Terapia dźwiękiem jest znana od tysiącleci, jednakże dopiero teraz połączenie komputera z najnowszymi odkryciami mechaniki kwantowej zaowocowało możliwością generowania indywidualnie dopasowanych plików ukierunkowanych na konkretny patogen. Są to zawsze terapie indywidualnie, odciążające organizm oraz co najważniejsze dopasowane do aktualnego stanu organizmu. Naukowcy doszli do wniosku, że terapie uniwersalne są o wiele mniej skuteczne niż tak zwane terapie celowane.

Aktualnie bardzo popularne są terapie częstotliwościowe jednakże są one obarczone podstawowym błędem, a mianowicie częstotliwości są takie same dla każdego. Jak sami wiemy z doświadczenia jeśli coś jest do wszystkiego, to coś tam zrobi ale czy o to nam chodzi? Wszyscy chcemy konkretnych, zamierzonych i co najważniejsze bezpiecznych zmian tym bardziej, że w grę wchodzi zdrowie nasze i naszych bliskich. W związku z tym od kilku lat wykorzystuję bioakustykę oraz zaczęłam ją również udoskonalać, co przyczyniło się do osiągania coraz lepszych efektów moich terapii.

Okres w jakim aktualnie żyjemy jest jednym z najbardziej interesujących w naszej historii. Sięgamy gwiazd, rozwiązujemy najbardziej zawiłe zagadki wszechświata ale chyba zapomnieliśmy o tym, że najcenniejszą wartością jest nasze zdrowie oraz nasza planeta. Środowisko w którym żyjemy, powietrze, jedzenie, woda są coraz bardziej zanieczyszczone i nasz organizm przestaje sobie z tym wszystkim radzić. Dlatego wszystkich zainteresowanych poprawą zdrowia swojego i swoich najbliższych zapraszam do kontaktu ze mną i skorzystania z terapii doprowadzających organizm do dobrostanu i homeostazy. Więcej informacji jak poradzić sobie w zmieniającym się świecie, zawartych jest na mojej stronie internetowej www.quantec.media.pl. Serdecznie Państwa zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *