Lubisz aktywnie wypoczywać? Sprawdź naszą propozycję!

Jump Hall to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto lubi aktywny wypoczynek. Na powierzchni 1500 metrów kwadratowych znajduje się sześć różnych stref, pozwalających nie tylko na dobra zabawę dla dzieci i dorosłych, ale będących również doskonałą bazą do różnego typu zajęć sportowych i treningów.

W Jump Hall można również spróbować swych sił w parku linowym, a po wysiłku odpocząć w Jump Cafe – barze ze świeżo wyciskanymi sokami, przekąskami i deserami.

Park jest w pełni bezpieczny. Wszystkie obecne tam konstrukcje wykonane są przez profesjonalistów i zgodnie z obowiązującymi unijnymi normami, dlatego dzieci jak i dorośli mogą bez obaw oddać się szaleńczym skokom wprost do basenu z gąbkami.

Jump Hall najbardziej wyskakany Park Trampolin we Wrocławiu

Ten park trampolin Wrocław jest idealnym przykładem na to, iż trampoliny te nie służą tylko do skakania, wyśmienitej zabawy i relaksu, ale dają także ogromne możliwości prowadzenia zróżnicowanych zajęć sportowych i treningów poprawiających sylwetkę, kondycję fizyczną, siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową oraz refleks.

Na przykład gra w tak zwanego zbijaka to doskonała propozycja dla tych, którzy lubią rywalizację drużynową. Na boisku składającym się z 24 wielostanowiskowych trampolin stają na przeciw siebie dwie 6-osobowe drużyny. W grze są 3 piłki i nimi eliminuje się graczy.

Trampoliny idealnie nadają się także do zajęć fitness przyczyniających się nie tylko do spalania tkanki tłuszczowej, ale pomagających także w wypracowaniu zgrabnej i sportowej sylwetki.

W Jump Hall można brać udział w zajęciach z akrobatyki i gimnastyki, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Spróbować również swych sił na torze do parkouru, czyli pokonywania przeszkód stojących na drodze w jak najbezpieczniejszy, najprostszy i najszybszy sposób. Jump Hall oferuje również atrakcje dla miłośników sztuk walki. Są to zajęcia z Fight Tricking’u.

W tym parku trampolin działa też jedyny we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku całoroczny kryty park linowy. Jego trasa znajduje się nad halą trampolin i składa się z 9 torów o różnym stopniu trudności. Ich przejście to wyznanie i satysfakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Trzeba również podkreślić, że wszystkie wymienione wcześniej zabawy i zajęcia odbywają się zawsze pod okiem wykwalifikowanych trenerów i animatorów. Poza tym Jump Hall we Wrocławiu organizuje również wyskakane urodziny i imprezy integracyjne.

 

 

Półkolonie w Jump Hall

Jump Hall oferuje również letnie i zimowe półkolonie we Wrocławiu dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Każdy dzień półkolonii rozpoczyna się poranną gimnastyką i ożywiającymi grami ruchowymi. Potem na uczestników czekają zabawy, zajęcia sportowe, warsztaty artystyczne, lekcje tańca, konkursy i turnieje. Dla zmęczonych po godzinach wysiłku pociech zaplanowano również seanse kinowe i strefę gier z różnymi „planszówkami”, kalamburami, czy kącik małego naukowca z ciekawymi eksperymentami. Wszystkie zajęcia są oczywiście dostosowane do wieku i umiejętności uczestników, którzy pomiędzy zajęciami otrzymują również drugie śniadanie, dwudaniowy, a przed ostatnią częścią zajęć również desery.

Półkolonie Wrocław w Jump Hall są również całkowicie bezpieczne, ponieważ obiekt ten jest na bieżąco sprzątany i dezynfekowany. W czasie trwania tych półkolonii park jest całkowicie zamknięty dla innych klientów. indywidualnych. Uczestnicy są też ubezpieczni.

Wyskocz do Jump Hall

Jump Hall to idealne miejsce dla małych i dużych. Kto jeszcze tam nie był, musi to zrobić jak najszybciej i na pewno się nie zawiedzie. Zabierz swoich bliskich i wyskocz do Jump Hall!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *