Zdrowie i życie masz tylko jedno

Zdrowie i życie masz tylko jedno
Oceń ten artykuł

Autorką książki jest doświadczony psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i popularyzatorka zdrowych stylów życia. W swoim poradniku skupia się na osiąganiu spokoju wewnętrznego, opartego na psychologi, duchowości i medycynie.Książka porusza wiele istotnych i bardzo ważnych tematów, o których na co dzień nawet nie chcemy myśleć, a może właśnie one blokują nas przed szczęśliwym życiem i sprowadzają na nas kiepską formę psychiczną, fizyczną, powodując brak jakiejkolwiek witalności i chęci funkcjonowania.

Książkę można zakupić na stronie http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html

Poradnik Wioletty Wróblewskiej to kopalnia pełna mądrości, sekretów i recept dotyczących najbardziej pożądanych sfer ludzkiego życia. Jak zdrowo się odżywiać, jak dbać o własne ciało, jak uzdrowić się z chorób fizycznych i psychicznych. Nie możemy zapominać jednak o emocjach, uczuciach i miłości, dzięki której na pewno będzie żyło się lżej i przyjemniej, a przede wszystkim bardziej zdrowo.

Zagłębiając się w tematykę 34 rozdziałów poczujesz, że życie i zdrowie to najważniejsze cele Twojego istnienia.  Po przeczytaniu tego poradnika poczujesz tak wielki i pozytywny zastrzyk energii do życia, że wszystkie negatywne doświadczenia, zły stan zdrowia i wiele innych negatywnych elementów sprawiających, że wegetujesz – nie będzie miało znaczenia. Książka  wniesie wiele nowych wartości do Twojego życia, pomoże ci zrozumieć samego siebie. A co najważniejsze – za pomocą ćwiczeń instruktażowych zawartych w podręczniku dosięgniesz głębszej warstwy swojego „ja”, a to uczyni cię bardziej świadomym i lepszym człowiekiem.

Pamiętaj życie i zdrowie masz tylko jedno.------------------------------
Spodobał Ci się ten wpis? Może uważasz że jeszcze komuś się przyda?
- podziel się z innymi
- dodaj komentarz


Udostępnij artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *