Odzyskane szczęście

Książka „Odzyskane szczęście – wolność od bagażu z dzieciństwa” autorstwa Wojciecha Gębury to interesująca i inspirująca pozycja, napisana w formie poradnika połączonego z pamiętnikiem.

Człowiek dorosły zawsze wraca myślami do okresu swojego dzieciństwa, bo to w domu rodzinnym są najważniejsze dla niego osoby i zdarzenia, które w decydujący sposób wpływają na kształtowanie charakteru.

Nasza przyszłość jest zdeterminowana przez najwcześniejsze lata życia. Borykając się z różnymi problemami, najczęściej składamy je na karb trudnych doświadczeń wyniesionych z dzieciństwa.

Autor kieruje swoje porady i przemyślenia do ludzi młodych, nastolatków jak i również osób dorosłych. Czytelnik znajduje w niej porady i wskazówki, które są uniwersalne i naprawdę działają, gdyż autor wypracował je na własnych doświadczeniach. Otwarcie o nich wspomina, stąd wcześniejsze określenie , że jest to pamiętnik.

Książka do kupienia na http://tylkorelaks.pl/533-odzyskane-szczescie-wolnosc-od-bagazu-z-dziecinstwa-9788379005598.html

Zrozumienie oraz określenie wielu rzeczy zajęło autorowi nawet kilkanaście lat. Jest on żywym dowodem na to, że trudne doświadczenia wyniesione z dzieciństwa można pokonać i przekształcić w coś dobrego.

Autor za wszelką cenę, wspominając swoje ciężkie, niejednokrotnie bolesne przeżycia chce pokazać, że szczypta dobrych wskazówek i osób gwarantuje sukces. Mimo doświadczeń skrajnie niesprzyjających i bolesnych można osiągnąć wszystko.

Udowadnia na swoim przykładzie, że człowiek wychowany w rodzinie patologicznej ma szansę na szczęśliwe życie, musi on jednak pokonać znacznie więcej przeszkód niż pozostali.

Książka bardzo motywująca, napełniająca czytelnika nadzieją, chęcią dążenia do walki o wspaniałe, spokojne życie.

„Pamiętaj, że najistotniejsze nie jest to skąd pochodzisz, ale dokąd zmierzasz”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *