Jak zarobić milion?

Jak zadbać o własne finanse? Czy każdy może zarobić milion? Czy potrzeba do tego specjalnych predyspozycji? A może zarządzania finansami można się nauczyć?

„Każdy może zarobić milion” to poradnik, z którego dowiesz się, jak rozpoznać drogę do finansowej niezależności. Jak operować gotówką, by ją pomnażać. Kiedy warto inwestować, jak uczyć się na błędach i jak wyciągać wnioski z nieudanych inwestycji. Choć edukacja finansowa — według autora – powinna rozpoczynać się już na poziomie nauki szkolnej — zawsze jest dobry moment na to, by coś zmienić w swoim życiu. Zwłaszcza jeśli to zmiana ku niezależności i wolności finansowej — tak bardzo upragnionej przez każdego z nas.

Książka do kupienia na http://tylkorelaks.pl/473-kazdy-moze-zarobic-milion-9788379004898.html

Z poradnika dowiesz się o błędnej edukacji — zarówno tej szkolnej jak i domowej; sprawdzisz, czy ulegasz stereotypowemu myśleniu, a twoja mentalność bardziej przypomina bidaka niż bogacza. Sukces w finansach nie zależy wyłącznie od szczęścia. To ciężka praca, ale również odpowiednie nastawienie i predyspozycje psychiczne, bowiem „bieda i bogactwo są stanem umysłu”.

„Każdy może zarobić milion” to idealna pozycja dla osób, które chcą się dowiedzieć, jakie są szanse na pomnożenie swoich zarobków, w co należy inwestować, a najważniejsze — jak sprawić, by na naszym koncie bankowym przybywało pieniędzy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *