Wiara Nadzieja Miłość – trzy klucze do sumienia

 ,,Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość – te trzy: z nich zaś największa jest miłość”. – 1 Kor 13;13

Miłość to szerokie pojęcie. Miłość ma wiele twarzy, wiele odmian. Może to być zarówno miłość do drugiego człowieka – ta platoniczna i ta nieplatoniczna – jak i miłość do siebie. Nie da się ukryć, że każdy jej szuka. Każdy, czasami nawet podświadomie, chciałby mieć coś lub kogoś ,,do kochania”. Co zatem może się stać, kiedy zabraknie miłości? I co może się wydarzyć, gdy tę miłość w końcu się znajdzie?

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok/videos/980068318810303

Książka Moniki Jagodzińskiej ,,Wiara, nadzieja, miłość” to, zgodnie z tytułem, historia o tytułowych trzech cnotach, z których największą okazuje się… miłość właśnie. Główną bohaterką opowieści jest nastoletnia Diana. To dziewczyna z nadwagą, która nie potrafi zaakceptować siebie. Nic zresztą dziwnego – oprócz rodziców i jedynej przyjaciółki Diany nie ma wokół siebie nikogo życzliwego. Jest wyśmiewana, bo nie wygląda atrakcyjnie z powodu swojej nadwagi. Po incydencie z pewnym chłopakiem, który wyrządza jej wielką przykrość, Diana postanawia zmienić swoje życie. Przechodzi na dietę, zmienia styl ubioru i fryzurę. Staje się na pozór pewniejsza siebie, wszyscy zauważają pozytywną zmianę w jej wyglądzie. Diana pragnie w końcu znaleźć sobie chłopaka, chce, aby ktoś ją docenił, posklejał na nowo.

Wiara, nadzieja i miłość, powinna towarzyszyć nam zawsze

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/klucze-sumienia-wiara-nadzieja-milosc

Czy po projekcie ,,NOWA JA” rzeczywiście jej się to uda? Czy odnajdzie miłość i będzie szczęśliwa?

Zobacz gdzie kupić

,,Wiara, nadzieja, miłość” to tylko pozornie lekka książka o dojrzewaniu i jego odcieniach. Tak naprawdę autorka dotyka wielu istotnych kwestii, wartych przemyślenia dla każdego, nie tylko nastoletniego czytelnika. Motywuje do refleksji nad życiem, a zarazem uwrażliwia na to, co może dziać się wokół nas.

O emocjach z Moniką Jagodzińską, autorką książki „Wiara, Nadzieja, Miłość”

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/o-emocjach-premiera-monika-jagodzinska

Zobacz gdzie kupić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *