Multiroom doskonałe rozwiązanie dla domu

Operatorzy telewizji kablowej coraz częściej oferują rozwiązania usprawniające oglądanie ulubionych programów telewizyjnych. Jednym z nich jest usługa multiroom, która szczególnie dobrze sprawdza się w mieszkaniach dużych rodzin. Z czego to wynika?

Kilka programów telewizyjnych na kilku odbiornikach naraz!

Podstawowym atutem usługi multiroom, który sprawia, że warto ją wykupić przy korzystaniu z telewizji kablowej w mieszkaniu, jest możliwość oglądania jednocześnie kilku różnych programów telewizyjnych. Dzięki temu każdy z domowników może śledzić swoją ulubioną pozycję. Nie trzeba już dokonywać w tym zakresie wyborów i dzielić się oglądaniem telewizji. Co wystarczy w tym celu zrobić? Oprócz posiadania kilku odbiorników niezbędne jest także zakupienie lub wynajęcie (za pewną opłatą) od operatora odpowiedniej liczby dekoderów. Po ich samodzielnemu podłączeniu lub po skorzystaniu z pomocy technika można cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. W tym drugim przypadku opłata nie jest zwykle wysoka. Takie rozwiązanie oferuje np. popularny operator INEA.

Spokojna atmosfera w mieszkaniu dzięki multiroomowi

Wykupienie usługi multiroom pozwala zapewnić w każdym mieszkaniu miłą atmosferę. Domownicy nie będą już bowiem musieli toczyć wojny o pilota do telewizora. Każdy z nich będzie mógł obejrzeć ulubiony program telewizyjny na jednym z kilku odbiorników zlokalizowanych w różnych pomieszczeniach. Pozwoli to na zrelaksowanie się wszystkim osobom przebywającym w domu. Nie pojawi się konieczność szukania zajęcia zastępczego, co jest szczególnie trudne przy gorszej pogodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *