Naprawa Apple Watch prostsza niż myślisz

Apple Watch to praktyczny sprzęt, który ułatwia komunikację z bliskimi i śledzenie na bieżąco treści maili oraz różnych powiadomień. Zegarek na ręce jest praktyczny, lecz narażony na uszkodzenia mechaniczne. Szczególnie częstą usterką jest zbicie szybki wyświetlacza, które powinien usunąć jak najszybciej serwis Apple Watch. W przeciwnym razie zegarek szybko uleganie dalszemu zniszczeniu.

Można naprawić Apple Watch, podobnie jak wiele innych urządzeń elektronicznych, bez względu na to, jak mocno stłuczony jest wyświetlacz. Pęknięcie może być znikome i małe widoczne, bądź zajmować całą powierzchnię ekranu. Nawet gdy jest małe, warto jak najszybciej zgłosić się do serwisu, gdyż w takim przypadku naprawa zegarka Apple zajmie mniej czasu i przebiegnie sprawniej. Sprawdź, ile kosztuje wymiana wyświetlacza Apple Watch i gdzie ją wykonać.

Popularna naprawa Apple Watch, czyli wymiana wyświetlacza

W niektórych przypadkach możesz podjąć próbę samodzielnej naprawy Apple Watch, na przykład wymiany paska lub ekranu. Jednak wymaga to posiadania specjalistycznych narzędzi i umiejętności oraz może skutkować utratą gwarancji. Jeśli nie chcesz jej stracić lub nie znasz się wystarczająco dobrze na budowie telefonów, możesz zgłosić się do serwisu Apple. Naprawa Apple Watch to powszechnie wykonywana usługa w szczególności, gdy klient zgłasza się do serwisu z pękniętym wyświetlaczem.

Ile kosztuje naprawa Apple Watch?

Koszt usunięcia zbitej szybki wyświetlacza i jej wymiany na nową wynosi około 450 zł. Może różnic się nieco w zależności od posiadanego modelu zegarka, czyli watch series. Jeśli Twój zegarek Apple wymaga pilnej naprawy, możesz skorzystać z serwisu wysyłkowego, który korzysta z najwyższej jakości części OEM. Naprawa odbywa się nawet w ciągu 24 godzin, co ma kluczowe znaczenie dla osób, które wykorzystują Apple Watch do pracy. Każda montowana część przechodzi w serwisie testy i jest sprawdzana pod kątem prawidłowego działania. Części zamienne są pozbawione ukrytych wad, przebarwień, zadrapań i innych cech, które mogłyby negatywnie wpływać na ich żywotność i prawidłowość pracy. Klient otrzymuje gwarancję o długości 6 miesięcy na każdą wykonaną w serwisie usługę. Wymiana szybki może odbyć się wraz z wymianą wyświetlacza lub bez jego naruszania, jeśli wyświetlacz nadal jest sprawny. Dzięki temu koszty usługi można dopasować do własnych potrzeb i stanu technicznego zegarka, z którym zgłosił się klient do serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *