Jak wydać książkę?

Dla początkującego autora świat najróżniejszych wydawnictw w Polsce wydaje się ogromny, a przez to trudny do określenia pod względem rzetelności.

 

W związku z tym porównanie chociażby cen staje się długotrwałym procesem, który i tak na samym końcu nie daje nam odpowiedzi, czy dokonaliśmy właściwego wyboru.

Szczególnie debiutujący autorzy, którzy chcą po raz pierwszy wydać książkę mają kłopot z tym, aby znaleźć odpowiednie dla siebie wydawnictwo. Często zdarza się tak, że wydawnictwa milczą, bo nie są zainteresowane współpracą z mało znanym autorem, którego książka może okazać się całkowitą klapą. Może być i tak, że autor nie posiada odpowiednich zasobów finansowych, aby sprostać wymaganiom wielkich wydawnictw, i co wtedy?

Zastanawiasz się
gdzie i jak wydać książkę?

kompleksowa usługa wydawnicza i dystrybucyjna

Odpowiedź na pytanie, jak wydać książkę wcale nie musi pozostać bez odpowiedzi, a marzenia autora nie muszą zamienić się w pył. Wystarczy dotrzeć do takiego wydawnictwa, które pomaga w sposób wyczerpujący od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem, aż do samego końca przy dystrybucji i szeroko pojętej reklamie. Takim wydawnictwem jest Wydawnictwo PsychoSkok, które od lat współpracuje z ogromną liczbą autorów z całej Polski. To właśnie tu można nie tylko wydać książkę w formie tradycyjnej, ale także jako ebook. Wszystko zależy od tego, z jakiego planu finansowego zechce skorzystać autor. Zróżnicowana propozycja powoduje, że oferta odpowiada także tym osobom, które mają dość skromny budżet, o szczegółach przeczytają Państwo więcej pod tym linkiem. Plany finansowe są szeroko opisane, a dodatkowo już z poziomu strony można wysłać zapytanie dotyczące oferty i indywidualnego podejścia do klienta.

 

Decyzja o wydaniu pierwszej książki może być jedną z najważniejszych decyzji w życiu autora, bo przecież nie może być nic przyjemniejszego, jak pokazanie innym kawałka siebie spisanego w często intymnych opowieściach skrywanych głęboko w szufladzie biurka. Książki piszemy bowiem nie tylko dla siebie, ale także i dla innych.

 

Wydanie książki może stać się realne i głównie wszystko zależy od tego, czy zechcemy zrobić ten pierwszy krok, a bać się nie ma czego, bo z dobrym wydawnictwem, takim jak Wydawnictwo PsychoSkok własną książkę dostaniemy do ręki w ciągu kilku tygodni. Dalej pozostaje nam już tylko kontrola nad systemem sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz tej internetowej. Oznacza to, że książka trafia do sprzedaży we wszystkich zakontraktowanych punktach sprzedaży hurtowej i detalicznej na rynku wydawniczym.

 

Wydawnictwo PsychoSkok wierzy w sens wspierania początkujących autorów i wie, jak poprowadzić skuteczną reklamę w ujęciu ogólnopolskim, bo wśród pracowników tegoż wydawnictwa znajdują się również młodzi pisarze.

 

———-

Nasza strona – http://www.psychoskok.pl/ zapraszamy.

 

2 komentarze do “Jak wydać książkę?

  • Wielu autorów zaczyna od współfinansowania własnej książki i odnosi sukcesy – warto

    Odpowiedz
  • WIELU uważa że to zła metoda wydania książki. Tylko czemu? Jeśli ktoś się na to decyduję to chyba na świadomość że rybek wydawniczy jest trudny. Może jeden na 10 autorów osiąga jakieś sukcec. A tylko 1 na 1000 staje się autorem poczytnych książek. Często to zależy od szczęścia, ale najczęściej od przychylności czytelników. Dotarcie do czytelnika nie jest łatwe to ciężka praca dla autorów. Wielu uważa że jego twórczość jest najlepsza jednak rynek i czytelnicy tak nie uważają a winą najlepiej obciążać wydawnictwo.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *