Zadbaj o to, co masz najważniejsze, czyli o swoje życie i zdrowie

Książka może Ci pomóc zatrzymać życie w biegu; poskładać swoje życie; prowadzić bardziej satysfakcjonujące i świadome życie; poszerzyć swoją świadomość; zrozumieć złożoności życia i odzyskać zdolność do odczuwania optymizmu i radości. Świadome życie to codzienne życie z refleksją: co pragnę i wybieram? Rozwijając i poszerzając własną świadomość, poprawiasz swoje zdrowie.

Książka pt. „ŻYCIE I ZDROWIE MASZ TYLKO JEDNO” Violetty Wróblewskiej.

 

Zadbaj o to, co masz najważniejsze, czyli o swoje życie i zdrowie. Skorzystaj z wyjątkowej okazji poznania mądrości, recept i sekretów dotyczących między innymi: zdrowego odżywiania się, dbania o swoje ciało, budowania bliskich, harmonijnych relacji i udanego związku, wzmocnienia mocy miłości, zapobiegania, jak i uzdrawiania się z chorób psychicznych i fizycznych, odkrywania swojej misji życiowej oraz czerpania zadowolenia z pracy zawodowej, nadania głębszego sensu swojemu życiu, opartych na wielu uniwersalnych prawach, mądrościach i prawdach życiowych oraz sprawdzonych przepisach znanych od lat i wciąż aktualnych, a dotyczących prawie wszystkich dziedzin ludzkiego życia.

 

Prosty język sprawia, że tekst jest łatwy do czytania. Zagadnienia omawiane w książce są próbą spojrzenia na sens życia, sztukę i filozofię dobrego i szczęśliwego życia z wielu różnych perspektyw naukowych: z punktu widzenia psychologii, medycyny wschodniej i zachodniej, fizyki kwantowej, zarządzania, filozofii, ekonomii, nauk biologicznych oraz przez pryzmat nie tylko treści Biblii, myśli mistrzów buddyzmu, ludzi uduchowionych, ale również doświadczeń życiowych zarówno moich, jak i osób przychodzących do mnie na konsultacje psychologiczne i sesje terapeutyczne.

 

Nie ma gotowych przepisów, jak dokładnie przeżyć swoje życie, aby później niczego nie żałować, tak jak w przypadku przepisów na ciasto, gdzie masz dużą gwarancję, że uda Ci się ono, jak będziesz postępować według porady kulinarnej. Tyle, ile jest ludzi, tyle jest różnych scenariuszy życia. Ale są recepty, które są „prawdziwymi mądrościami i prawdami życiowymi”, które czynią je znacznie lepszym. W takim razie, czym jest dobre i świadome życie? Jak wrzucić swoje życie na „niższy bieg”? Jak żyć zgodnie z prawem naturalnym, które jest podstawą zdrowia? Jak być szczęśliwym człowiekiem w „zaganianym świecie”? Jak zapobiegać chorobom psychicznym i fizycznym i  jak się z nich stopniowo uzdrawiać?  Odpowiedzi na te i inne pytania  znajdziesz w tej książce.

 

Książka może Ci pomóc  zatrzymać życie w biegu; poskładać swoje życie; prowadzić bardziej satysfakcjonujące  i świadome życie; poszerzyć swoją świadomość; zrozumieć złożoności życia i odzyskać zdolność do odczuwania optymizmu i radości. Świadome życie to codzienne życie z refleksją: co pragnę i wybieram? Rozwijając i poszerzając własną świadomość, poprawiasz swoje zdrowie.

 

 

Książka jest swoistym „masażem duchowym” po którym poczujesz ulgę, bo każda wiedza o sobie i innych wyzwala człowieka i poszerza jego świadomość.

Kup w tym miejscu

„Czytając książkę „Zdrowie i życie masz tylko jedno”, twoje spojrzenie na wiele spraw z pewnością się zmieni, jednocześnie odkryjesz część siebie – część, której być może wcześniej sobie nie uświadamiałeś. Lektura poradnika „Zdrowie i życie masz tylko jedno” to pierwszy krok ku lepszemu, zdrowszemu życiu. „

 

 

Jeden komentarz do “Zadbaj o to, co masz najważniejsze, czyli o swoje życie i zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *