Poznaj świat Achawów, Eowitów, Aniołów, Magów, Druidów

Przedstawiamy świat Achawów, Eowitów, Aniołów, Magów, Druidów. Jest to świat pełen okrucieństwa jak i piękna, w którym realizm miesza się z magią.

Pewnego zimowego dnia w wiosce Anad życie toczyło się swoim naturalnym rytmem. Dla maga Azama i jego żony czarodziejki Evy ten dzień stał wyjątkowy. Na nocnym niebie, rozświetlonym dziwnym blaskiem, ich syn Zefir ujrzał pięknego motyla.

 

Zobacz gdzie kupić

Był to niewątpliwie motyl o wyglądzie Rusałki Żałobnika, tylko 3 razy większy i o srebrnym tułowiu z szmaragdowym odwłokiem, oczy miał koloru czarnego, czułki srebrne z szmaragdowymi zakończeniami, na tułowiu miał znak, a dokładnie dwie litery ZA w kole, koloru złota.

Dla rodziców młodzieńca wszytko stało się już jasne. Ich potomek został wybrany, by dołączyć do Zakonu Achawy. Pod postacią motyla krył się wysłannik arcymagów – Ajal, który właśnie w tej małej wiosce odnalazł swoją astralną i molekularną połówkę. Zefir został poddany rytuałowi przejścia, dzięki któremu już na zawsze miał stanowić jedność ze swoim posłańcem i stać się Achawem. Dzięki połączeniu uzyskał nieśmiertelność, a jego magia została wzmocniona. Otrzymał także niezniszczalną zbroję oraz skrzydła. Ale co najważniejsze, połączenie się w jeden byt pozwoliło na symbiozę magii. Odtąd Ajal pełnił funkcję zwiadowcy, przewodnika i posłańca, a zadaniem bohaterów stała się ochrona krainy przed złem…

Czy królestwa upadną przed Demonami? A może przejmą władanie nad nimi Wampiry wraz z Nekromantami?

 

Więcej informacji o książce:

http://www.psychoskok.pl/produkt/zakon-achawy-tom-1  

Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok
Zobacz gdzie kupić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *