Rozstępy po ciąży – jak z nimi walczyć?

Nie zrozumie tego nikt, kto sam przez to nie przeszedł. Ciąża jest wyjątkowym okresem w życiu kobiety, a narodziny z pewnością zapisują się w annałach życia. Jednak zaraz potem przychodzą obowiązki oraz wyjątkowa istota na świecie. Jedynym problemem jest jednak skuteczny powrót do formy po ciąży, co dla wielu kobiet stanowi duży problem, mimo różnego rodzaju specyfików. No właśnie, jak radzić sobie z rozstępami?

Maści i kremy

Pierwszym co przychodzi nam na myśl są różnego rodzaju maści oraz kremy, które mają za zadanie zmiękczyć skórę, nawilżyć ją i sprawić, że będzie ona mogła odbudować się i swoją strukturę. Jednak bardzo często zdarza się, że ani maść, ani krem nie pomagają na rozstępy. Są zbyt słabym składnikiem i zbyt prosto chcą oddziaływać na skórę, by móc cieszyć się skutecznością działania. Porzucamy je więc w kąt i witamy się z rozstępami.

Operacja

Co bardziej zdesperowane kobiety wybierają operacje, np. zabiegi laserowe. Choć jest to metoda skuteczna i dość mało inwazyjna (ale jednak, trzeba to podkreślić), to jednak przy tym ograniczająca nie tylko czasowo, ale i finansowo. Dzięki operacji będziemy mogły pozbyć się rozstępów, ale czas temu poświęcony nie jest tego warty, tym bardziej, że…

Żele

Serwis wszystkoobliznach.pl ukazuje wiele specyfików, które mogą się przydać, a na szczególne zainteresowanie zasługuje Sutricon. To żel w plastrach lub w normalnej aplikacji, który zawiera silikon. To właśnie on powoduje, że rozstępy znikają, a nasze ciało może wrócić do normy. Pobudza komórki do regeneracji, czym wspiera naturę i sprawia, że możemy cieszyć się z doskonałej formy naszego ciała nawet po urodzeniu dziecka.

Dla każdej kobiety rozstępy są powodem alarmującym, jednak wiele z nas nie wie nawet jak sobie z nimi poradzić. Nie ma sensu wydawać wielu pieniędzy na kosztowne operacje i martwić się nimi przez okres przed. Wystarczy zaufać silikonowi i specjalnym żelom i w ten sposób pozwolić skórze się zregenerować. Efekty mogą Was naprawdę mocno zaskoczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *