Jak zaprojektować fotoksiążkę?

Fotoksiążka, którą możesz zaprojektować online lub w programie do pobrania na komputer, stanowi nowoczesny sposób na zatrzymanie ważnych wydarzeń z życia, takich jak przełomowe chwile z życia dziecka, kadry z wymarzonych wakacji, ślub i wiele innych. To atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych albumów ze zdjęciami.

Poznaj możliwości projektowania fotoksiążek online

Fotoksiążki, które można zaprojektować zarówno korzystając z szablonów dostępnych online (np. na stronie Foto-Książki), jak i samodzielnie, korzystając z programu do pobrania na komputer, to w pełni konfigurowalne albumy, które zawierają zdjęcia, wydrukowane bezpośrednio na okładce i stronach wewnętrznych. Są łatwe do wykonania i stanowią idealną pamiątkę lub prezent dla uczczenia lub zapamiętania, specjalnego wydarzenia. Są one także znacznie atrakcyjniejsze od klasycznych albumów na zdjęcia. Przeglądanie ich to sama przyjemność. Odpowiedni dobór ważnych dla ciebie zdjęć i wspomnień może pozwolić na stworzenie wzruszającej i sentymentalnej pamiątki, która może przechodzić w ręce następnych pokoleń. Strony takiej książki są szyte, dzięki czemu jest ona bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

Jak zaprojektować własną fotoksiążkę?

Projektując samodzielnie fotoksiążkę, tylko ty masz wpływ na jej ostateczny wygląd. Kluczem do wykonania projektu są odpowiednie narzędzia udostępnione na naszej stronie. W zależności od potrzeb możesz skorzystać z kreatora online lub pobrać specjalny program na komputer. Podczas kreowania swojej spersonalizowanej fotoksiążki masz możliwość wpływania na każdy detal jej wykończenia – wielkość zdjęć, rodzaj okładki, papieru i liczbę stron. Poznaj możliwości obu programów i wybierz najbardziej odpowiadające Ci rozwiązanie.

Kreator online

Zakres działań i ingerencji w ostateczny wygląd fotoksiążki w przypadku wyboru szablonu online bezpośrednio na stronie internetowej jest wyjątkowo szeroki. Podczas jej tworzenia masz do dyspozycji ponad 30 gotowych wzorów nawiązujących do różnej tematyki i utrzymanych w odmiennej stylistyce. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby ceniące monochromatyczny i surowy styl wykończenia, miłośnicy soczystej kolorystyki, jak i tradycjonaliści – ceniący sprawdzone i klasyczne rozwiązania. W kreatorze online można wybrać trzy rodzaje formatów oraz dowolną okładkę z wykończeniem błyszczącym lub matowym. Dodatkowo wybierając okładkę materiałową, możecie poprosić o wykonanie grawerunku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *