Druk i oprawa pracy naukowej Gliwice bez wychodzenia z domu

Niemal każda praca naukowa jest drukowana i oprawiana. W takiej formie zostaje oddawana recenzentowi czy promotorowi. Liczy się nie tylko wartość merytoryczna pracy, ale również jej estetyka druku i oprawy. Dlatego też warto wybierać profesjonalne drukarnie, które gwarantują wysoką jakość świadczonych usług.

Profesjonalne drukowanie Gliwice – zlecenia online

Podążając z duchem czasu nowoczesne drukarnie Gliwice oferują swoim klientom możliwość drukowania prac naukowych i nie tylko bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Odpowiednio sformatowaną pracę (zapisaną w pliku PDF) należy przesłać do drukarni za pomocą poczty elektronicznej. Określić jej parametry druku i oprawy:
– ilość egzemplarzy pracy do druku;
– rodzaj oprawy;
– rodzaj użytego do druku papieru.
Mailem lub telefonicznie ustala się koszt usługi a następnie gotową pracę odbiera się na miejscu w drukarni lub zostaje ona dostarczona kurierem na wskazany adres.

Formatowanie pracy do druku

Gliwice drukowanie prac naukowych jest możliwe na dwa sposoby:

– sformatowaną pracę należy wysłać drogą elektroniczną lub przynieść do drukarni zapisaną na nośniku zewnętrznym (np. pendrive);

– zlecić formatowanie pracownikom drukarni, dostarczając pracę drogą online lub na nośniku zewnętrznym (usługa wyceniana indywidualnie, ale będąca idealnym rozwiązaniem dla osób, które z jakiś względów nie mogły zrobić tego samodzielnie).

– Samodzielne formatowanie-

Zazwyczaj prace naukowe (magisterskiej, licencjackie czy doktorskie) muszą posiadać dwie wersje – do druku jednostronnego oraz do druku dwustronnego.

W przypadku druku jednostronnego praca winna mieć poprawnie ustawione marginesy do oprawy po lewej stronie kartki (zgonie z wymogami uczelni) oraz numeracji po prawej stronie kartki.
Z kolei w wersji dwustronnej pracy należy pamiętać o ustawieniu marginesów lustrzanych oraz numeracji na środku kartki lub po lewej stronie – parzysta kartka oraz po prawej stronie – nieparzysta kartka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *