Co mówi do nas Wszechświat?

Wszechświat to ogromna, niezbadana przestrzeń. Nie jesteśmy w stanie pojąć naszym ludzkim rozumem ani odkryć jego wszystkich tajemnic. Nie oznacza to jednak, że nie możemy zostać zaszczyceni potrzebą komunikacji, jaką ów niezbadany Wszechświat wydaje się wykazywać.

Książka w ofercie sprzedaży – http://www.psychoskok.pl/produkt/przekazy-wszechswiata/

,,Przekazy Wszechświata” Małgorzaty Król to zbiór tytułowych przekazów, które autorka spisywała przez około dwa lata. Co mówi do nas Wszechświat? Poznaj energię, która przychodzi do nas ze Wszechświata.

„Celem Przekazów Wszechświata jest przebudzenie części naszej Świadomości – naszego prawdziwego Ja, obecnie zamieszkującego w ludzkim ciele. A co za tym idzie: zrozumienie transformacji wielowymiarowości naszej Istoty oraz otaczających nas zmian i wydarzeń, które nastąpiły, następują i nadejdą niedługo”.

Jej książka ma więc na celu wywołanie znaczącej refleksji w nas samych, a także debaty na temat niezwykłego kontaktu z Elkurianami. Przyjęcie przez nią samą faktu komunikacji pozaziemskiej nie było zresztą proste – pojawiło się wiele obaw, a także opory przed tym, żeby podzielić się z kimkolwiek tym faktem. Jak się jednak okazało, niepewność przerodziła się w książkę i fanpage na Facebooku: świadectwo prężnie rozwijającej się działalności na rzecz spopularyzowania przekazów.

,,Przekazy Wszechświata” to lektura niecodzienna, bo napisana właściwie nie przez samą autorkę, tylko przez energię i Elkurian. To zatem dar Wszechświata. Nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Książki o ezoteryce i parapsychologii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *