Muzyczne festiwale 2019. 4 najciekawsze propozycje

Jedno jest pewne – na festiwalową nudę na pewno nie możemy narzekać. Ostatnie lata to czas prawdziwej eksplozji tego typu imprez w naszym kraju, a ich różnorodność sprawia, że bez problemu każdy z nas znajdzie wśród nich propozycje dla siebie. Od rytmów disco-polo, przez rockowe i metalowe brzmienia, aż po festiwale folkowe, jazzowe, klasyczne i awangardowe – wybór jest, jak widać, naprawdę ogromny. Oto 4 przykłady na potwierdzenie tych słów.

 

  1. Bilety na festiwale – Rockowisko Zwierzyniec
  2. Festiwale 2019 – X International Ochota Blues Festival
  3. Bilety na festiwale muzyczne – Impact Festival
  4. Festiwale muzyczne w 2019 – OFF Festival

 

Bilety na festiwale – Rockowisko Zwierzyniec

Rockowisko organizowane w Zwierzyńcu od pięciu lat gromadzi fanów rockowych, klasycznych brzmień. Tegoroczna edycja zwierzynieckiego festiwalu zapowiada się szczególnie interesująco – głównym artystą będzie prawdziwa legenda polskiej sceny metalowej – KAT i Roman Kostrzewski. Poza nim widzowie zobaczą takie kapele jak Infected Rain, Only Sons oraz Łydka Grubasa. Bilety na festiwale, w tym na Rockowisko, można kupić na https://ticketclub.pl/koncerty/festiwale/.

 

Festiwale 2019 – X International Ochota Blues Festival

Na polskiej mapie festiwali 2019 jednym z ciekawszych punktów jest X International Ochota Blues Festival. To pierwszy – i jak dotąd jedyny – festiwal blusowy w stolicy naszego kraju. Przez dziesięć lat zdążył już wyrobić sobie dobrą markę nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie Środkowej. W tym roku na ochockiej scenie zobaczymy między innymi Anię Rusowicz, wirtuoza harmonijki ustnej Riccardo Grosso wraz ze swoim zespołem oraz Adama Barłosia – świetnego gitarzystę inspirującego się brzmieniami folkowymi, bluesowymi i rockowymi.

 

Bilety na festiwale muzyczne – Impact Festival

Impact Festival, który odbył się w czerwcu w Tauron Arena w Krakowie był prawdziwym świętem dla fanów mocnych brzmień. I choć na poprzednich edycjach również nie brakowało gwiazd światowego formatu, tegoroczne wydarzenie było zdecydowanie najciekawszym. Impact 2019 zostanie zapamiętany przede wszystkim dzięki koncertom Toola (pierwszy koncert tego zespołu od ponad dekady), Alice in Chains oraz Black Rebel Motorcycle Club.

 

Festiwale muzyczne w 2019 – OFF Festival

OFF festival odbędzie na początku sierpnia w Katowickiej Dolinie Trzech Stawów i, tak jak poprzednich dziesięć edycji, będzie niezwykle ważnym wydarzeniem dla wszystkich fanów muzyki alternatywnej. W tym roku na scenie zobaczymy między innymi Foals, Suede, Stereolab, Neneh Cherry, Aldous Harling, The Comet is Coming, Superorganism, Electric Wizard, Lebanon Hanover oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *