Odkryj niezwykłą moc lasera – nie tylko fotoodmładzanie

Najbezpieczniejszy laser można wykorzystać nie tylko do usuwania niechcianego owłosienia. Nowoczesne urządzenia są bardzo skuteczne i pomagają również, za pomocą odpowiednich parametrów, walczyć ze zmianami trądzikowymi, bliznami, przebarwieniami, a nawet grzybicą paznokci. 

  1. Depilacja laserem

  2. Fotoodmładzanie

  3. Inne zabiegi laserem

Depilacja laserem

Depilacja laserowa nie bez powodu jest coraz częściej wybieraną metodą pozbywania się niechcianego owłosienia. Pozwala ona szybko, skutecznie i – co najważniejsze – na trwałe pozbyć się odrastających włosków. Dzięki nowoczesnym urządzeniom laserowym zabieg można obecnie wykonać o każdej porze roku, bez względu na karnację czy opaleniznę osoby, która chce poddać się depilacji. Dzięki 4-8 zabiegom (ich ilość uzależniona jest od procesów wzrostu włosa) na długo można pozbyć się problemu odrastających włosków, ponieważ w wyniku depilacji dochodzi do trwałego uszkodzenia mieszków włosowych. Zobacz https://mestetic.pl/zabiegi-laserowe/

Fotoodmładzanie

Zabiegi laserowe służą również do odmładzania i rozświetlania skóry. Pierwsze efekty fotoodmładzania za pomocą lasera można zobaczyć właściwie po pierwszej sesji. Skóra jest bardziej napięta i promienna. Jej koloryt jest wyrównany, a zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne. Znikają także cienie pod oczami. Po serii zabiegów tego typu zmiana może być porównywalna do tej, jaką osiąga się za pomocą bardziej inwazyjnych zabiegów. Ten natomiast jest nieinwazyjny i absolutnie bezpieczny dla skóry.

Inne zabiegi laserem

Najbezpieczniejszy laser w The Epi Lab wykorzystywany jest także do walki ze zmianami trądzikowymi, które u wielu osób wywołują poważne kompleksy. Samodzielne maskowanie śladów na skórze jest bardzo trudne, a ponadto jest to tylko maskowanie. Dzięki laserowi zmiany skórne związane z trądzikiem odwróconym wymagają co prawda serii zabiegów, natomiast ich efekty są zniewalające. Po 1,5 miesiąca można kompletnie wyleczyć zmiany i przywrócić pacjentce lub pacjentowi pewność siebie. Właściwie jedynie laser jest skuteczną bronią w walce z tego typu głębokimi zmianami. Działając na głębokie warstwy skóry, jest on bowiem w stanie pobudzić komórki do odnowy, a także większej produkcji kolagenu.

Laser wykorzystuje się również z walce z inną chorobą powodującą poważny dyskomfort, a więc z grzybicą paznokci, której bardzo łatwo nabawić się w szpitalu lub na basenie. Wysoka temperatura, którą generuje laser, pozwala skutecznie pozbyć się tego problemu. Więcej możesz dowiedzieć się na https://mestetic.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *