Jaką mikrofalę do zabudowy wybrać?

Mikrofalówka umieszczona w zabudowie to wygodne rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić miejsce i zachować harmonijny wystrój w kuchni. Poniżej znajdziesz porównanie dwóch znakomitych propozycji od wiodących marek w branży AGD – Samsung i Whirlpool.

Więcej ofert dostępne jest pod adresem https://www.oleole.pl/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy.bhtml.

  1. Whirlpool AMW 140 NB
  2. Samsung FG87SUST
  3. Podsumowanie

 

Whirlpool AMW 140 NB

Mikrofalówka do zabudowy Whirlpool AMW 140 NB to kompaktowy model o pojemności 20 litrów, który znakomicie sprawdzi się w niewielkich kuchniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Urządzenie dostępne jest w uniwersalnym kolorze czarnym, dzięki czemu znakomicie wpasuje się w niemal każdą aranżację. Moc mikrofali wynosi 800 W, natomiast grilla – 1000 W. Podstawowe opcje to podgrzewanie, gotowanie i grillowanie, dostępne są także dodatkowe funkcje, takie jak pięciostopniowa regulacja mocy, przypiekanie na chrupiąco, blokada rodzicielska czy zegar. Mikrofalówka jest wyposażona w kwarcowy grill i płytę obrotową o średnicy 24,5 cm, a wnętrze wykończone jest stalą nierdzewną. W zestawie znajdziesz talerz obrotowy z podstawką, ramkę maskującą, polską wersję instrukcji obsługi oraz kartę gwarancyjną. Urządzenie objęte jest gwarancją na okres 24 miesięcy od daty zakupu.

Największe zalety: kompaktowe rozmiary, elegancki wygląd, bezawaryjność, atrakcyjna cena, intuicyjna obsługa

Dla kogo: właściciele niewielkich kuchni, rodzice z małymi dziećmi (funkcja blokady rodzicielskiej), osoby, którym zależy na niezawodnej i łatwej w obsłudze mikrofali do zabudowy

 

Samsung FG87SUST

Mikrofala do zabudowy Samsung FG87SUST ma pojemność 23 litrów, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w większości kuchni. Obudowa urządzenia wykonana jest ze stali nierdzewnej, natomiast we wnętrzu znajduje się łatwe do utrzymania w czystości wykończenie z emalii ceramicznej. Średnica płyty obrotowej wynosi 28,8 cm. Moc kuchenki mikrofalowej to 800 W, natomiast moc grilla wynosi 1200 W. Wśród ustawień podstawowych można znaleźć takie funkcje, jak podgrzewanie, opiekanie na chrupko, rozmrażanie, gotowanie czy grillowanie. Dostępne są również dodatkowe opcje: cztery programy opiekania na chrupiąco, osiem ustawień automatycznych, sześć stopni mocy, blokada rodzicielska, automatyczne czyszczenie metodą parową czy timer, a także wiele innych. W zestawie z urządzeniem znajdziesz wymienne podstawki (talerz obrotowy, talerz Crusty  ruszt), instrukcję po polsku oraz kartę gwarancyjną. Producent dołącza również pojemnik przeznaczony do użycia podczas czyszczenia parą. Mikrofala jest objęta gwarancją na okres dwóch lat.

 

Największe zalety: duża moc, szeroki wybór zaawansowanych ustawień, łatwa do utrzymania w czystości, cicha praca

Dla kogo: miłośnicy gotowania, rodzice z małymi dziećmi (blokada rodzicielska), osoby szukające produktu wysokiej klasy

Podsumowanie

Wybór odpowiedniej kuchenki mikrofalowej do zabudowy pozwoli ci zaoszczędzić dużo czasu w kuchni, a także zoptymalizować wykorzystanie miejsca w pomieszczeniu. Opisane wyżej mikrofale świetnie sprawdzą się dla rodziców z małymi dziećmi, dzięki dostępności funkcji kontroli rodzicielskiej. Obydwie propozycje zostały stworzone dla osób, które oczekują wysokiej jakości i intuicyjnej obsługi. Urządzenie Whirlpool to kompaktowy model, który znakomicie nadaje się do niewielkich kuchni. Jest wyposażone we wszystkie funkcje niezbędne do szybkiego i wygodnego podgrzewania oraz gotowania potraw. Natomiast kuchenka mikrofalowa Samsung to bardziej rozbudowana propozycja, która z pewnością spodoba się miłośnikom kulinariów i zaawansowanym kucharzom. Więcej ofert możesz znaleźć w asortymencie mikrofalówek do zabudowy pod adresem podanym na początku artykułu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *