Pozbądź się zmarszczek i wyglądaj młodziej!

Czasu cofnąć się nie da, ale jeśli zauważamy, że na twarzy nieuchronnie zaczęły pojawiać się zmarszczki, można skutecznie je zniwelować. Co pomoże? Najróżniejsze zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej! Możesz wybierać w zależności od potrzeb! Wypełniacze, nici, fale radiowe – to tylko część z dostępnych metod. Zobacz, która z nich będzie dla ciebie odpowiednia. Pożegnaj zmarszczki na długi czas!

Przyczyny powstawania zmarszczek

Proces pojawiania się zmarszczek jest całkowicie naturalny i nieunikniony. Jakie są tego przyczyny? Wraz z biegiem lat spowolnieniu ulega proces odnowy komórek, zmniejsza się aktywność fibroblastów tworzących kolagen i elastynę, skóra zaczyna także tracić zdolność do zatrzymywania wody. Wszystko to sprawia, że pojawiają się zmarszczki. Skóra staje się bardziej wiotka, mniej elastyczna, traci napięcie.

Jaki zabieg na zmarszczki wybrać?

Zabiegów niwelujących zmarszczki jest bardzo wiele. To, jaka metoda będzie najbardziej odpowiednia w twoim przypadku, zależy od stanu skóry, innych zabiegów, które wykonywałaś wcześniej, czy spodziewanych efektów. To lekarz zawsze dobiera metodę terapeutyczną. Może wybrać wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, laseroterapię, plazmę, ultradźwięki, mezoterapii, nici liftingujące, mikronakłuwanie. Wiele z tych zabiegów daje naturalne, subtelne efekty odmłodzenia i redukcji zmarszczek. Nie musisz więc obawiać się przerysowanych efektów zabiegów, po prostu Ty będziesz wyglądać młodziej, a Twoja skóra zdrowiej.

Wypełniacz na zmarszczki

Kwas hialuronowy na wypełnianie zmarszczek to jeden z popularniejszych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Wypełniacz ten daje szybkie i łatwe do zauważenia efekty, przywraca skórze jędrność i sprężystość, długotrwale nawilża, spłyca zmarszczki, przez co doskonale działa odmładzająco. Kwas hialuronowy jest to substancja, która występuje naturalnie w ludzkim organizmie, jest więc bezpieczny do stosowania.

Dermapen 4

To bardzo znany zabieg, który daje doskonałe efekty odmłodzenia. Jest to procedura polegająca na wykonywaniu mikronakłuć, które pobudzają skórę do regeneracji. Dermapen 4 to zabieg będący alternatywą np. do mezoterapii igłowej. W efekcie jego działania skóra staje się ujędrniona i wyrównuje się jej koloryt, a drobne zmarszczki zostają spłycone. To zabieg, który opiera się na naturalnej zdolności organizmu do regeneracji.

Laser SecretRF

To urządzenie wysyłające wysoką częstotliwość (RF) do skóry, wszystko dzieje się za pomocą mikroigieł. Dzięki działaniu tych mikronakłuć i podgrzewania tkanek zachodzi w skórze wiele dobroczynnych procesów, które wpływają na jej kondycję. To procedura odmładzająca, która świetnie napina skórę, liftinguje ją i odbudowuje jej gęstość. Sprawia, że zmarszczki się redukują i zmniejszają się pory.

Peeling chemiczny

Aby zniwelować drobne zmarszczki i poprawić stan skóry, warto również skorzystać z różnego rodzaju peelingów chemicznych. Taki zabieg powoduje intensywnie złuszczanie naskórka i w zależności od rodzaju walczy ze zmianami na skórze. W celu niwelacji zmarszczek zaleca się m.in. Peeling PQage, TCA, Migdałowy czy Kwasami Owocowymi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *