Polecamy książkę „Nauka Biznesu Krok po Kroku” – Kacper Daria

Kacper Daria przybywa z radą wszystkim, którzy mają dość borykania się z problemami finansowymi, chcą wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć zarabiać.


Każdy chociaż raz w życiu pomyślał o założeniu własnej firmy, o byciu dyrektorem dla samego siebie, pracować w domu lub w ulubionych kawiarniach, w wyznaczonych przez siebie godzinach. Znakomite wyobrażenie, lecz niestety nie każdy ma odwagę i wystarczającą wiedzę, aby prowadzić własną działalność. „Nauka Biznesu Krok po Kroku” to rozwiązanie wszystkich tych problemów. Rozwiewa wszelkie obiekcje i uzupełnia wiadomości. Vademecum wiedzy o biznesie, zawiera wszystkie najważniejsze informacje i pojęcia związane z firmą, pieniędzmi, rozliczeniami.

Vademecum stanowi przejrzystą i czytelną formę podręcznika dla osób posiadających podstawową wiedzę o omawianym temacie, ale także dla tej części z nas, która niekoniecznie zna dogłębnie poruszane zagadnienia,
a naturalnie stanowi element wielkiej machiny biznesowej świata. „Nauka Biznesu Krok po Kroku” została nastawiona na odbiorcę, definicje zostały wyjaśnione w taki sposób, aby umożliwić przyswojenie informacji po samym zapoznaniu się z materiałem. Jest to również ruch w stronę osób zainteresowanych tematem inwestycji.  Dowiadujemy się jak inwestować w nieruchomości z 450 % stopą zwrotu z ich sprzedaży. Jak w rok uzyskać przychód pasywny na poziomie 100 000 zł netto.  Jak bardzo korzystnie kupować działki i skąd wziąć na to pieniądze.

Przy tworzeniu książki pracowała skrupulatnie wyselekcjonowana drużyna, wyszukani i sprawdzeni pod kątem posiadanego zasobu wiadomości i doświadczeń, gotowi do podzielenia się swoją bogatą wiedzą. Najlepsi z najlepszych – praktycy, którzy opracowali materiały to profesjonaliści, którzy w konkretnych dziedzinach odnieśli ogromne sukcesy i nieskrępowanie mogą mówić o tym, jak tego dokonali. Ich wiedza porusza zagadnienia prawno-podatkowe, uwzględnia realia biznesowego otoczenia i uwarunkowań w konkretnych przypadkach – jednocześnie umiejscawia w nich praktyczne rady i sugestie, jak najkorzystniej, najbardziej optymalnie i najwygodniej zarabiać bez stresu.

Kacper Daria, autor książki, wraz ze specjalistami składają nam na ręce gotowy przepis na biznes, firmę, profity, o których mogliśmy pomarzyć. Książka stanowi nieocenioną pomoc w poruszaniu się po skomplikowanym świecie biznes. Tylko do nas należy decyzja, czy damy sobie pomóc.

Książkę można kupić na stronie: http://tylkorelaks.pl/670-nauka-biznesu-krok-po-kroku-9788381190046.html

http://www.psychoskok.pl/produkt/nauka-biznesu-krok-kroku/

http://www.psychoskok.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *