Polecamy książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno” Violetty Wróblewskiej

Violetta Wróblewska czerpiąc ze swojej dużej wiedzy, doświadczenia zawodowego, osobistego oraz z piśmiennictwa stworzyła poradnik „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

Jest to niezwykła książka ukazująca człowieka jako istotę cielesną, psychiczno-emocjonalną, społeczną i duchową, wskazuje prywatny punkt widzenia autorki na szereg najważniejszych zagadnień w życiu człowieka,  jednocześnie poparty miarodajną wiedzą naukową i paranaukową.

Każdy z nas chce osiągnąć równowagę, szczęście i wewnętrzne ukojenie, i dzięki temu poradnikowi wiemy, że jest to możliwe. Ciągłe kłopoty, piętrzące się sprawy do rozwiązania sprawiają, że nie jesteśmy w stanie cieszyć się z tego co już osiągnęliśmy, bo czym w obliczu listy rzeczy do zrobienia z milionem pozycji jest jeden mały osiągnięty cel? Cały czas odczuwamy zaniepokojenie, roztargnienie, nie potrafimy już skupić uwagi na jednym, przecież do zrobienia jest cały ogrom spraw. To ciągły brak i niedosyt spełnienia. Ta obszerna, 433 stronicowa pozycja zawierająca 34 rozdziały, obejmuje interdyscyplinarną wiedzę, dlaczego interdyscyplinarną? Ponieważ zawiera wiedzę z zakresu psychologii, medycyny, rozwoju duchowego i wielu innych dziedzin naukowych. I właśnie zespolenie tych czynników sprawia, że zaczynamy pojmować, że nie powinniśmy wciągać się w nieustający wir życia, a wewnętrzna harmonia jest możliwa!

Aby osiągać wszelkie wyższe cele musimy przede wszystkim zadbać o siebie, o nasze zdrowie psychiczne, fizyczne, relacje z bliskimi, zmienić życie, bo nie można zaprzeczyć, że „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, dlatego warto zrobić wszystko, by o nie zadbać, a ta książka być może, jako jedyny zawiera wszystkie niezbędne do zdrowego istnienia wskazówki.

Violetta Wróblewska – psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i nauczyciel akademicki, popularyzatorka zdrowych stylów życia, twórczyni psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia oraz osiąganiu spokoju wewnętrznego.

 

 

Książka do kupienia:

http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html

http://bonito.pl/k-1648990-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno

 

http://www.psychoskok.pl/produkt/zycie-zdrowie-jedno/

http://www.psychoskok.pl/

 

Jeden komentarz do “Polecamy książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno” Violetty Wróblewskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *