Dlaczego warto zostać konsultantką Avon?

Wiele kobiet marzy o przyjemnej pracy, którą można wykonywać w dowolnym czasie. Niestety większość ofert kierowana jest do tych posiadających odpowiednie doświadczenie lub mieszczących się w danym przedziale wiekowym. Dlatego warto zastanowić się nad alternatywą, którą proponuje Avon. Bycie konsultantką można połączyć z codziennymi obowiązkami, a ponadto zajmować się tym, co kocha większość kobiet – kosmetykami.

 

Dla kogo jest odpowiednia praca w Avon?

Konsultantką Avon może zostać niemal każda kobieta. Nie ma znaczenia wiek, ilość wolnego czasu, a także wykonywana na stałe praca. To świetna możliwość dorobienia do domowego budżetu, a czasami najlepsza opcja podjęcia pracy dla mam przebywających w domu z małymi dziećmi. Pracować można tak naprawdę w dowolnym czasie – podczas spotkań z rodziną lub przyjaciółmi, odbierania dzieci z przedszkola, na przerwie w głównej pracy. Współpraca z Avon to nie tylko obowiązki, ale także przyjemność – kobiety w większości interesują się kosmetykami, dlatego czerpią satysfakcję z pracy z nimi na co dzień. Dzięki temu mogą polecić koleżankom produkty, które będą dla nich najlepsze.

Możliwość decydowania o swoich zarobkach

Konsultantka Avon nie ma narzuconej konieczności sprzedaży konkretnej ilości danych produktów. Nie musi ona zarobić określonej z góry kwoty. To ona decyduje od ilu klientów przyjmie zamówienie i ile zarobi. Złożenie zamówienia o wartości 1000 zł wiąże się z zyskiem 300-400 zł. Oczywiście możliwe są większe zarobki, o czym przekonała się już znaczna liczba konsultantek.

Co Avon oferuje konsultantkom?

Konsultantki mają możliwość korzystania z wielu udogodnień zaoferowanych im przez Avon. Są to m.in.:

  • dostęp do nowości kosmetycznych – konsultantka Avon może zamówić nowe produkty szybciej niż inni i dużą zniżką, dostaje także próbki i gratisy,
  • zniżki i rabaty – konsultantki mogą kupować produkty ze zniżką, która nie jest dostępna dla innych klientów,
  • szkolenia z makijażu i zapachów – szkolenia Avon dostępne są w Internecie, dlatego nie trzeba poświęcać czasu na dojazdy, tylko zrelaksować się we własnym domu przed komputerem,
  • Avon Focus – konsultantki otrzymują gazetkę z poradami i informacjami o produktach,
  • 17 katalogów rocznie – oznacza to możliwość otrzymania 17 wypłat w ciągu roku,
  • zostanie liderką konsultantek – najbardziej ambitne konsultantki mogą skupiać inne pod sobą i zyskiwać prowizję również od ich zamówień.

Ekskluzywne nagrody

Lojalne konsultantki, które regularnie składają zamówienia na określone kwoty, mogą liczyć na specjalne gratyfikacje od Avon. Funkcjonuje np. program PiN, do którego można się zapisać, by za każde zamówienie złożone powyżej określonej kwoty dostawać punkty. Następnie wymienia się je na ciekawe nagrody, wśród których są m.in. drogie torebki, lokówki czy elegancka biżuteria.

Jak zostać konsultantką Avon?

Zgłoszenie chęci o pozostaniu konsultantką Avon zajmuje tylko kilka minut i odbywa się przez Internet, dlatego nie trzeba nigdzie jeździć w celu podpisania dokumentów. Na stronie Avon dostępny jest formularz kontaktowy do wypełnienia. Następnie otrzymuje się SMS z hasłem i e-mail z loginem (nr personalny) oraz link do zalogowania się. Od razu po zalogowaniu można już działać jako konsultantka. Avon przysyła także pakiet startowy składający się z katalogu i zestawu próbek. Po jego otrzymaniu można w pełni cieszyć się polecaniem osobom z otoczenia produktów dostosowanych specjalnie do ich potrzeb.

Podsumowanie

Praca jako konsultantka Avon nie jest jedynie przykrym obowiązkiem. Łączy się ona z pasją i zamiłowaniem do kosmetyków, można ją wykonywać w dowolnym czasie, niezależnie od posiadania innego zawodu. Konsultantki mogą liczyć na wiele ciekawych benefitów. Rejestracja jest prosta i wymaga poświęcenia jedynie kilku minut. To świetny sposób na zarobek dla osób, które nie mogą podjąć pełnoetatowej pracy z różnych przyczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *