Gwiazdkowa pomoc zwierzętom ze schronisk

Zbliża się czas najpiękniejszych ze świąt, gdy chętnie dzielimy się dobrem i obdarowujemy prezentami najbliższych i nie tylko. Dzięki Maxi Zoo możemy sprawić, że ten okres będzie również magiczny dla zwierząt, które potrzebują pomocy. Od pierwszych dni grudnia w sklepach tej sieci rozpoczyna się akcja Gwiazdkowa Pomoc Schroniskom, która zakończy się 24 grudnia.

Podczas akcji Gwiazdkowa Pomoc Schroniskom świąteczne pomaganie jest bardzo proste. 1 grudnia we wszystkich sklepach Maxi Zoo pojawiły się pięknie udekorowane choinki, na których zawisły również kartki z marzeniami zwierząt ze schronisk, fundacji i stowarzyszeń z całej Polski. Wystarczy wybrać zwierzę, któremu chcemy sprawić radość, sprawdzić na kartce, co Mruczek, Reksio czy Miśka potrzebują, kupić wskazane produkty i położyć je pod choinką. Co ważne – na drugiej stronie kartki można napisać życzenia lub kilka słów od siebie, które trafią do wskazanego schroniska. Lista schronisk, które biorą udział w akcji jest dostępna pod adresem: www.maxizoo.pl/wspolnie-dla-zwierzat/schroniska/

– To już czwarty raz, kiedy w naszych sklepach pojawiają się choinki pełne marzeń do spełnienia. Akcja co roku nabiera tempa i nasze wsparcie otrzymuje coraz więcej organizacji. Zwierzęta w schroniskach, fundacjach czy stowarzyszeniach potrzebują nieustannej pomocy, a my, wraz z naszymi klientami, staramy się im ją zapewnić przez cały rok, aby były zdrowsze i szczęśliwsze. Jednak to właśnie okres przedświąteczny jest czasem, gdy szczególnie pamiętamy o zwierzętach, które nie mają domów i swoich opiekunów. W tym roku ponownie, dzięki hojności naszych klientów i zaangażowaniu pracowników Maxi Zoo, będziemy mogli wspólnie pomóc kilkudziesięciu schroniskom z całej Polski. Z całego serca zachęcam do udziału w akcji! – powiedział Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska.

Akcja Maxi Zoo z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na Gwiazdkową Pomoc Schroniskom czekają nie tylko obdarowywane fundacje, stowarzyszenia, schroniska i przytuliska, ale również darczyńcy, dla których pomaganie w tym szczególnym czasie jest bardzo ważne. Akcja zakończy się 24 grudnia, a Maxi Zoo uroczyście przekaże wszystkie prezenty podopiecznym schronisk, by mogły się nimi cieszyć w kolejnych miesiącach. Niech stos prezentów pod choinkami rośnie jeszcze wyżej niż w poprzednich latach! Udowodnijmy po raz kolejny, że los bezbronnych zwierząt nie jest nam obojętny. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji charytatywnej znajdują się na stronie: www.maxizoo.pl/wspolnie-dla-zwierzat/gwiazdkowa-pomoc-schroniskom/

*******

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2019 roku Maxi Zoo Polska po raz 6 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2020 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt. Aktualnie spółka dysponuje 60 sklepami działającymi w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Sosnowcu, Białymstoku, Wołominie, Piasecznie, Lublinie, Wrocławiu, Bytomiu, Gdyni, Gdańsku, Swarzędzu, Tychach, Krakowie, Łodzi, Milanówku, Zabrzu, Tarnowie, Kaliszu czy Radomiu, Szczecinie i Zielonej Górze. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl. W czerwcu ubiegłego roku Maxi Zoo dołączyło do największego multipartnerskiego Programu Bonusowego w Polsce – PAYBACK. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo, generując rocznie obroty na poziomie 2 mld euro. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkiej Akcji Charytatywnej

Gwiazdkowa Pomoc Schroniskom

Psy też lubią się przytulać do maskotek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *