Opakowania dla małych i dużych firm

Rynek opakowaniowy wbrew pozorom nie jest zbyt duży i niewielkim przedsiębiorstwom wcale nie jest łatwo zamówić opakowania odpowiednie do ich potrzeb, bez konieczności zamawiania ogromnych ich ilości lub projektowania dedykowanych paczek z logotypami. Na szczęście na rynku znajdują się hurtownie takie jak decopak.pl, gdzie każdy, nawet świeżo upieczony biznesmen może nabyć dokładnie to, czego potrzebuje, od ekologicznych naczyń jednorazowych dla gastronomii, poprzez folie i worki celofanowe do pakowania rękodzieła, aż po woreczki strunowe i biodegradowalne reklamówki na niewielkie i te nieco większe drobiazgi.

Wszystko łatwo i dostępnie

I przede wszystkim w jednym miejscu. Hurtownia opakowań Decopak działa na rynku już od 2009 roku, zaspokajając opakowaniowe potrzeby setek firm w całej Polsce i nie tylko. Zamówienie można złożyć przez Internet i zostanie ono skompletowane oraz dostarczone już w ciągu kilku dni roboczych. W dodatku, jeżeli ktoś zamawia wysyłkę na terenie Krakowa i jego okolic, to dostanie ona dostarczona zupełnie za darmo.

Przedsiębiorcy z Małopolski, którzy są zainteresowani obejrzeniem i zakupem opakowań w konkretnym punkcie, mogą się udać do Niepołomic, gdzie decopak.pl posiada swoją hurtownię stacjonarną. Jednakże pozostali nie powinni się obawiać, ponieważ wysyłka jest dostępna na terenie całego kraju, a dostępne towary opisano na stronie internetowej rzetelnie i w sposób fachowy, który nie pozwala na dokonanie najmniejszej nawet pomyłki.

Dla gastronomii, ale nie tylko

Hurtownia opakowań Decopak posiada w swoim asortymencie przede wszystkim artykuły opakowaniowe dla gastronomii, ale nie tylko. Można tam dostać także różnego rodzaju siatki oraz folie, a także zrywki, artykuły weselne oraz dekoracyjne i kartony klapowe. Dlatego każdy posiadacz małego lub średniego przedsiębiorstwa znajdzie tam to, czego szuka. Z oferty mogą oczywiście korzystać także większe firmy, ponieważ istnieje możliwość personalizacji opakowań i wykonania na nich na zamówienie stosownych nadruków.

Decopak.pl to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie profesjonalizm i wygodę. Obsługa jest fachowa i zawsze pomoże dokonać wyboru, jeżeli klient się waha. Dodatkowo żeby dokonać tam zakupu wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie www, a zapłacić można online. Wszystkie dokonane tam zakupy można zrobić na fakturę VAT, co pozwala na łatwe i szybkie odliczenie ich i wrzucenie w koszty działalności gospodarczej. Wszystko to sprawia, że hurtownia ta jest coraz popularniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *