Inwestowanie w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości dla wielu wydaje się czymś nieosiągalnym – czymś, co rodzi wiele obaw. Niektórzy rezygnują z podejmowania pierwszych kroków w tej dziedzinie z powodu (jak im się wydaje) zbyt niskiego wkładu, braku doświadczenia czy założenia, że nie są w stanie osiągnąć celów, które sobie założyli. Jeśli jesteś jedną z takich osób, wiedz, że Twoje pozytywne myślenie to duża część sukcesu! Połącz je z radami doświadczonego rentiera, który być może był w tym samym miejscu co Ty, i zarabiaj na nieruchomościach jak… zwariowany.

Jak pozyskać okazje inwestycyjna na rynku nieruchomości nawet o 90% taniej – 18 nowatorskich sposobów

E-book Marka Petri to kompleksowy poradnik dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem na rynku nieruchomości, a także dla tych, którzy mimo wieloletniej działalności nie są zadowoleni z jej efektów. Autor dzieli się swoim doświadczeniem oraz radami, które znalazły zastosowanie w rzeczywistości. Co ważne: sam zaczynał z małą kwotą wyjściową, a teraz doszedł do takiego miejsca, w którym jego działalność przynosi mu profity i należytą satysfakcję.

„Od lat działając na rynku nieruchomości wypracowałem skuteczne sposoby oraz techniki, w jaki sposób dostać się do okazji, do których nikt inny nie może, lub znaleźć się w tych miejscach jako pierwszy. Choć mogłoby się wydawać, że te sposoby będą wymagały pośpiechu – nic bardziej mylnego. Będą wymagały z pewnością sprytu, konsekwencji w działaniu oraz zmiany sposobu myślenia, ponieważ dojdziecie do zamierzonych rezultatów również poprzez tworzenie okazji”.

Znajdziecie tu odpowiedzi na pytania, czym jest sourcing i jak szukać nieruchomości, aby znaleźć w szczególności okazje.

ZOBACZ PRODUKT

Ustalicie swoje cele, a według nich dopasujecie odpowiednie elementy, które zaowocują powiększeniem waszych przychodów. Od lat działając na rynku nieruchomości, wypracowałem skuteczne sposoby oraz techniki, w jaki sposób dostać się do okazji, do których nikt inny nie może, lub znaleźć się w tych miejscach jako pierwszy. Choć mogłoby się wydawać, że te sposoby będą wymagały pośpiechu – nic bardziej mylnego. Będą wymagały z pewnością sprytu, konsekwencji w działaniu oraz zmiany sposobu myślenia, ponieważ dojdziecie do zamierzonych rezultatów również poprzez tworzenie okazji.

Okazja – to właśnie słowo-klucz, które przewija się przez całą książkę. Czy jesteś gotów, żeby stać się łowcą okazji?

Poradnik zawiera kompleksowa wiedze pozwalającą na wyszukanie idealnie dobranej okazji inwestycyjnej, zarówno na handel jak i na wynajem. Przykłady praktyczne opisane w poradniku umożliwią przeprowadzenie takich działań wielokrotnie w sposób zorganizowany. Jeżeli interesuje ciebie inwestowanie w nieruchomości, to z pewnością jest poradnik dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *