Jak stworzyć biznes, który zagwarantuje duże zyski?

Własny biznes to marzenie wielu, daje komfort i poczucie swobody, zapewnia satysfakcję i wiele profitów. Ale jak stworzyć biznes, który zagwarantuje duże zyski? Jak wygląda codzienna rzeczywistość polskiego przedsiębiorcy w nieprzychylnym otoczeniu – dlaczego jest tak trudno? Myślałeś o tym, jak wybrać branżę, która stanie się gwarantem sukcesu?

Zastanawiałeś się jak Urząd Skarbowy w Polsce przeszkadza przedsiębiorcy prowadzić swój biznes? A może liczyłeś jak wysokie podatki trzeba płacić w Polsce? Zadawałeś sobie pytanie, dlaczego w Polsce nie masz pewności, że otrzymasz emeryturę? A czy w takim razie myślałeś o tym, jakie podatki trzeba płacić w Wielkiej Brytanii? Albo jaki biznes można przenieść i prowadzić w Anglii? I czy w ogóle warto przenieść działalność do Wielkiej Brytanii?

To kwestie, które dręczą wielu przedsiębiorców. Wyczerpujące odpowiedzi na te i wiele więcej pytań znajdziesz w materiale „Nauka Biznesu Krok po Kroku”, ale zanim do niego dotrzesz, zerknijmy o czym dokładniej mowa.

WKROCZ W ŚWIAT WIELKICH PIENIĘDZY!!! WEŹ BIZNES W SWOJE RĘCE!!! OTWÓRZ DRZWI DO SUKCESU!!! PROWADŹ SWÓJ BIZNES I CIESZ SIĘ ZYSKAMI!!!

https://www.psychoskok.pl/produkt/nauka-biznesu-krok-kroku/

Sposobów na odniesienie sukcesu w interesach jest tak wiele, jak wielu pomysłodawców. A każdy z nich prześciga się w gotowej recepcie na powodzenie. Biznesy związane z handlem, usługami, małe i duże produkcje, przekrój przez wszystkie możliwe branże. Nie każdy biznes jednak osiąga sukces. Ba, świetnymi wynikami i zrealizowanym planem zysku cieszyć się może tak naprawdę niewielu! I niezależnie od branży i prowadzonej działalności, jeden powód porażki powtarza się do znudzenia – ślepe zapatrzenie w konkurencję i jej działania. Tymczasem, żeby odnieść sukces i cieszyć się zyskiem, wystarczy wiara we własny sukces. To nie konkurencja bowiem czuje potrzeby młodej firmy, nie ona będzie walczyć o twoje powodzenie, tylko ty sam – pomysłodawca i założyciel. Zaufaj swojej intuicji i daj się jej poprowadzić do sukcesu. Weź pod uwagę swoje możliwości i predyspozycje, ale nie zapominaj o tym, co najważniejsze – wewnętrznym, kierowanym sercem poczuciu podążania we właściwym kierunku.

A kiedy już obierzesz ów kierunek i nie dasz się zawrócić, przyjrzyj się otoczeniu swojego biznesu. Bo środowisko, w którym się rozwija ma bezpośredni wpływ na to, jak potoczy się jego rozwój. Obserwuj bacznie polski rynek biznesowy – urzędy, podatki, urzędnicy, przepisy prawno-podatkowe – czy da się w Polsce odnieść sukces i cieszyć nim bez przeszkód? Sprawdźmy…

Wybierasz formę prawną dla swojej działalności i to zdecydowanie nie jest prosty wybór. To zagadnienie szczegółowo opisuje inna część materiału „Nauka Biznesu Krok po Kroku”. Ale bez względu na wybór formy prawnej, podatki i składki ubezpieczeniowe dotyczą każdego, a warto zauważyć, że są one w Polsce kamieniem u nogi wszystkich przedsiębiorców. Skandalicznie niska kwota wolna od podatku wynosi w kraju zaledwie 3091pln. Podatek od dochodów spółek (przedsiębiorstw) CIT, rozliczany po zamknięciu każdego roku podatkowego wynosi niebagatelne 19% kwoty dochodu. Kolejna bolączka – chyba ta największa – przedsiębiorcy to obowiązkowe składki ubezpieczeniowe. ZUS jest beneficjentem ogromnych kwot, pobieranych regularnie z twojego dochodu. O tym, jak zoptymalizować te wydatki, albo – co lepsze – zupełnie się ich pozbyć, dowiesz się z kolejnej części materiału. Tymczasem, przyjrzyjmy się, co dają ci płacone składki? Nie gwarantują emerytury, nie zapewniają swobodnego dostępu do korzystania z publicznej służby zdrowia… W zasadzie więc, nie dając zysku, stanowią tylko potężne obciążenie. Kolejna kwestia to kontroling działalności gospodarczych, do którego uprawnienia przysługują licznej grupie instytucji (min. Urzędom Skarbowym, PIP, PIH i wielu innym) – a nawet niewielkie nieprawidłowości karane są bogatym wachlarzem kar i mandatów.

Czy w takim otoczeniu biznesowym łatwo jest pracować na swój sukces? Czy może zamiast skupiać się na zyskach, koncentrujesz uwagę na tym, jak sprostać bezdusznej machinie urzędowo-podatkowej? A co jeśli korzystniejszym rozwiązaniem okazuje się przeniesienie firmy do Wielkiej Brytanii? Sprawdźmy – potężna różnica kwoty wolnej od podatku – 11000 funtów, czyli około 60 000pln; obciążenie podatkiem VAT, które w UK jest dobrowolne, o ile roczny obrót firmy nie przekracza 83 000 funtów (czyli 450 000pln); podatek progresywny uwzględnia znacznie wyższe progi naliczania podatku; w końcu – roczna składka ubezpieczeniowa w Anglii to zaledwie 970-1250pln, podczas gdy w Polsce wynosi ponad 14 000pln.

Własny biznes to marzenie wielu, daje komfort i poczucie swobody, zapewnia satysfakcję i wiele profitów. Ale jak stworzyć biznes, który zagwarantuje duże zyski?

https://tylkorelaks.pl/670-nauka-biznesu-krok-po-kroku-9788381190046.html

Brzmi zachęcająco? Wszystko to stanowi jedynie zapowiedź zagadnień, poruszanych w materiale „Nauka Biznesu Krok po Kroku”. Zebrana w Vademecum wiedza nie stanowi gotowego rozwiązania i pomysłu na własny biznes, ale jeśli chcesz go prowadzić – jest szczegółowym instruktażem, jak zrobić to najkorzystniej, bez obciążeń i sztucznie irracjonalnych przepisów, uniemożliwiających rozwój. „Nauka Biznesu Krok po Kroku” zrewolucjonizuje twoje postrzeganie biznesowego otoczenia dla twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *