Trendy mody w 2018 roku

Co sezon możemy cieszyć się nowymi trendami. Te modne w 2018 roku z pewnością spodobają się zwolenniczkom klasycznej elegancji.

Co będziemy nosić w 2018 roku?

Nie bez powodu mawia się, że moda wraca co 20, 30 lat. I tak się dzieje w tym sezonie. Wracają do nas trendy modne w latach 80. Szerokie ramiona, dużo złota, połączenia wyrazistych kolorów i ogólna przesada… To wszystko powinno nam się kojarzyć z serialem „Dynastia”. I jest to skojarzenie jak najbardziej słuszne. Wszak to ikona tamtej dekady. Oczywiście nie możemy kopiować tamtych stylizacji 1 do 1, ponieważ będziemy wyglądać jak w teatralnym kostiumie. Jednak warto szukać inspiracji w filmach i serialach z tamtego okresu.

Zaloguj się

Kolejny wyraźny trend to wyraźne logo.Modne są wyraźne logotypy na odzieży sportowej, jak i towarach luksusowych. Jeśli lubimy ten trend możemy śmiało nosić bluzy czy torebki z wyraźnym logotypem. Musimy jednak pamiętać żeby nie popaść w przesadę. W innym przypadku będziemy wyglądać jak przysłowiowy słup reklamowy, a tego przecież nie chce nikt z nas.

Jeżeli preferujemy klasyczną elegancję możemy wybrak płaszczyk typu trencz. Jest on modny praktycznie cały czas. W tym sezonie firmy modowe proponują nam różne wariacje na temat klasycznego płaszczyka. Bardzo popularne są modele oversize. Taki model to połączenie klasyki oraz miejskiego luzu.

A czym przełamać monotonię trencza? Warto sięgnąć po apaszki, które w tym sezonie wracają do łask. Dzięki nim możemy tworzyć ciekawe stylizacje praktycznie bez wysiłku. Wystarczy zmienić chustę i nasz płaszcz nabierze nowego charakteru.

Gdzie kupować modne i tanie ubrania?

Poszukując modnych ubrań warto wybrać się na hurtowe zakupy on-line. W takim miejscu jak hurtownia odzieży damskiej wcale nie musimy kupować kilkudziesięciu sztuk danej odzieży. Bez problemu możemy sobie kupić pojedyncze egzemplarze, a do tego mamy ogromny wybór… Takie zakupy to świetna alternatywa dla tradycyjnych sklepów czy aukcji internetowych. Za stosunkowo niewielką kwotę pieniędzy możemy nabyć odzież najwyższej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *