Blogerze – napisz książkę, wydaj e-booka

Czy kiedykolwiek myślałeś o dzieleniu się swoją wiedzą z innymi?

Jeśli lubisz pisać, wydanie własnej książki (w formie drukowanej lub tylko jako e-book) może być idealnym pomysłem dla Ciebie.


A może właśnie prowadzisz własnego bloga i posiadasz dużą liczbę odbiorców, posiadasz gotowe treści na własnej stronie – wykorzystaj je do wydania własnego e-booka. Uzyskasz dodatkowy dochód oraz promocje swojego bloga.

 

Podjęcie decyzji o napisaniu książki nie oznacza, że musisz zamknąć się w letnim domu bez wifi (zostaw to rzeczy powieściopisarzom). W większości przypadków e-book to tylko zbiór wysokiej jakości artykułów, które można wykorzystać. Jeśli możesz napisać post na blogu, z pewnością możesz napisać książkę.

Zastanawiasz się
gdzie i jak wydać książkę?

kompleksowa usługa wydawnicza i dystrybucyjna


Piękno pisania e-booka z praktycznymi poradami polega na tym, że nie musi to być triumf literacki, ale powinien być pełen konkretnych porad, przykładów i spostrzeżeń, które poprowadzą czytelników bliżej do celu, jaki chcą osiągnąć. Jeśli masz ciekawe studia przypadków i przykłady z życia codziennego, publikowanie e-booków może być całkowicie opłacalnym rozwiązaniem, które zapewnia korzyści:


– generowanie dochodu pasywnego
– budowanie swojej marki

 

E-book pozwala zarobić trochę prawdziwych pieniędzy z Twojego bloga – dodatkowa dystrybucja w ogólnych księgarniach internetowych może pomóc w jego sprzedaży oraz promocji twojej strony.

 

Aby zarabiać na reklamach musisz posiadać duży ruch na swoim blogu. Możesz zarabiać na pisaniu e-booków i liczyć na dodatkowy, pasywny dochód zobacz ofertę wydania e-booków i książek.

 

E-book promuje Cię jako eksperta w swojej dziedzinie. Jeśli chcesz zbudować markę dla siebie w swojej dziedzinie, e-book to świetny sposób na zwiększenie swojej wiarygodności i autorytetu.

Jeden komentarz do “Blogerze – napisz książkę, wydaj e-booka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *