Jak dbać o czystość wody w wannach spa i basenach swim spa?

Obecnie życie zawodowe pochłania większość ludzi – nie mają oni bowiem czasu na zadbanie o swoją kondycję, odprężenie się i zrehabilitowanie. Codzienne życie w biegu po pewnym czasie da się we znaki każdemu. Warto, więc już teraz zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Idealnie w tej kwestii sprawdzą się wanna spa i baseny swim spa.

Czym jest wanna spa?

Wanny z hydromasażem potocznie nazywane jacuzzi, mające elegancki design i możliwość otulenia użytkownika kojącym i relaksującym wodnym masażem. Wanna spa nie tylko będzie dużą namiastką luksusu, ale również będzie służyć znacznej poprawie kondycji zdrowia. Masaż wodny bowiem rozluźni przeciążone mięśnie i znacznie poprawi ukrwienie – po całym dniu w pracy będzie zbawieniem dla zmęczonego ciała. Wanna spa ma nie tylko silne działania relaksujące, ale też pozytywnie wpływa na wygląd skóry tonizując ją. Niemniej jednak, solidna konstrukcja zapewni długą żywotność urządzenia, dzięki czemu użytkownik będzie się cieszył ze sprzętu przez długie lata. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak:

  • koloroterapia – pozwoli na zmianę oświetlania w każdy momencie, aby jak najlepiej oddać nastrój chwili,
  • aromaterapia – dzięki specjalnym aromatom lepsze samopoczucie jest gwarantowane,
  • elastyczny masaż – to nowoczesna technologia pozwalająca na kontrolę otwierania i zamykania dysz wodnych, dzięki czemu masaż nie będzie nudny,
  • system relax impact – pozwoli na dodatkowe bąbelki w wannie,
  • panel dotykowy WiFi – umożliwi zdalne sterowanie z każdego miejsca.

Posiadacz wanny spa będzie mógł się oddać pełnemu relaksowi i odprężeniu, w każdej chwili. Dzięki pokrywie termicznej sprzęt może zostać ulokowany na zewnątrz, w ogrodzie, tworząc wyjątkowe domowe spa.

Basen swim spa?

Basen swim spa to basen ogrodowy z przeciwprądem, będący świetnym połączeniem jacuzzi i bieżni pływackiej przez cały rok! Warto podkreślić, że sprzęt ten to, niewątpliwie, dobra inwestycja w dobre samopoczucie i zdrowie. Dzięki wyrafinowanej estetyce, będzie całoroczną ozdobą domu. Co ciekawe, baseny swim spa są przełomowym wynalazkiem, który zagościł na obecnym rynku na długie lata. Aparatura ta łączy bowiem fitness i spa oraz zwykłą aktywność wanny z hydromasażem z basenem. Połączenie to jest niezwykle wyjątkowe, pozwalające łamać dotychczasowe koncepcje i stwarzać rozwiązania, które do tej pory nie były brane pod uwagę. Basen ogrodowy z przeciwprądem będzie idealnym miejscem na trening.

Jak dbać o czystość wody w wannach spa i basenach swim spa?

Urządzenie te, niewątpliwie, można nazwać inteligentnymi. Dzięki silent pump w grę wchodzi samodzielna i cicha filtracja zapewniająca krystalicznie czystą wodę. System Clean water również znacznie się przyczynia do utrzymania, przez długi okres czasu przezroczystej i czystej wody. Cały proces polega bowiem na dodawaniu ozonu do wody, poprzez system filtracji, który skutecznie zlikwiduje powstające osady i pozostałości po środkach kosmetycznych np. olejków. Badania wykazały, że proces ten powoduje, że skuteczność filtracji wzrasta aż o 80%. Co ważne, sam ozon jest już gazem biobójczym. Cały cykl ozonowania skutkuje tym, że woda w wannie spa, jak i basenie swim spa nie wymaga wymiany przez kilka miesięcy, dzięki czemu użytkowanie tych urządzeń staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Największą, jednak zaletą tego sprzętu będzie nie tylko łagodzenie i niwelowanie bólów kręgosłupa czy reumatycznych, ale również skuteczny sposób na walkę ze zmęczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *