Podajnik do papieru w publicznej toalecie

 

Podajnik do papieru jest ważnym elementem wyposażenia toalet publicznych. Prowadząc własny biznes, w którym przyjmujesz klientów lub gości zapewne wiesz, jak ważne jest być dobrze zaopatrzonym w papier toaletowy oraz ręczniki papierowe.

Wybierz najlepsze podajniki, które podwyższą standard w Twoich toaletach.

 

Uchwyt do papieru toaletowego

Zamiast prostego uchwytu na rączce do zawieszenia rolki wybierz obudowany model. Zamknięte podajniki papieru dają większą gwarancję na czystość. Użytkująca je osoba nie upuści rolki, a jedynie będzie mogła wyciągać potrzebną ilość papieru.

Podajniki występują w różnych wariantach od sztucznego tworzywa po wykonanie ze stali nierdzewnej. Różnią się od siebie kolorystyką i kształtem, dzięki czemu możesz wybrać je wedle swoich potrzeb.

Modele dostosowane są do wygodnego użytkowania, dlatego większość z nich posiada specjalny rant z ząbkami, który umożliwia precyzyjne zrywanie papieru. Rozwiązanie wpływa również ekonomicznie na wykorzystanie materiału.

Pojemniki na papier są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ulegają szybkiemu niszczeniu wraz z trwającym użytkowaniem. Raz zamontowane dobrej jakości dozowniki papieru toaletowego będą służyć przez długi czas.

Podajnik do ręczników papierowych

Kolejnym ważnym elementem wyposażenia jest podajnik na ręczniki papierowe, który umieszcza się najczęściej w bliskiej lokalizacji od umywalki.

Najczęściej wybierane są kwadratowe boksy przystosowane pod ręczniki ZZ. Poskładane na harmonijkę ręczniki wygodnie wyciągają się ze spodniej części jednocześnie pozostawiając jeden listek na zewnątrz.

Najlepszy podajnik ręczników papierowych będzie wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, które nie ulegnie uszkodzeniu podczas użytkowania lub uzupełniania.

Klapa pojemnika na papier zabezpieczona jest mechanizmem, który nie pozwala na samoistne otworzenie się całości. W zależności od modelu możesz wybrać egzemplarz, który otwierany jest na wcisk lub dodatkowo zabezpieczony zamkiem.

Zadbaj o przestrzeń w toalecie

Podajnik do papieru daje możliwość na lepsze zarządzanie przestrzenią wspólną, zadbanie o higienę oraz komfort gości. Jednak nie tylko na nim opiera się właściwa aranżacja toalety publicznej. Równie ważną kwestią są kubły na śmieci.

Kubły na śmieci zachęcą naszych gości by zadbali właściwie o przestrzeń, w której się znajdują. Warto jest przy tym zastosować stojak do segregacji, w którym umieścimy kilka pojemników podzielonych ze względu na materiał odpadków.

Przestrzeń wspólna w dużej mierze jest wizytówką każdego obiektu. Jeżeli klient będzie się w niej dobrze czuł z większą chęcią wróci do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *