Parking Pyrzowice lotnisko – jak zarezerwować?

Parking lotnisko Katowice to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy podróżują stąd i tutaj zamierzają wrócić. Możliwość wcześniejszej rezerwacji parkingu na odpowiedni czas pozwala ci oszczędzić stresu przed samą podróż, a dzięki obsłudze parkingu szybko możesz dotrzeć na właściwy terminal. 

Parking Pyrzowice lotnisko — jak wygodnie dotrzeć do samolotu?

Bezpłatny transport pod terminal, bezpiecznie pozostawiony samochód, odpowiednia ochrona, parking czynny przez całą dobę — to wszystko zdecydowanie może  ułatwić drogę na lotnisko Katowice Pyrzowice. Przede wszystkim na lotnisku Pyrzowice, jak na większości lotnisk, nie można zatrzymywać się na dłużej, a wykupiony długoterminowy postój może nieprzyjemnie zaskoczyć swoją ceną. Jest to jednak międzynarodowy port lotniczy, a to determinuje ceny, które do najbardziej atrakcyjnych nie należą. Nie jest to jednak jedyny parking Pyrzowice Lotnisko. Tuż obok, dokładnie 2 minuty od terminala, położony jest wygodny, bezpieczny, odpowiednio przygotowany do przyjęcia większej liczby samochodów parking, z którego odbywa się bezpośredni transport do właściwego terminala. 

Parking lotnisko Pyrzowice — zarezerwuj przed wyjazdem

Rezerwacji na parkingu przy lotnisku Pyrzowice warto dokonać z wyprzedzeniem. Dzięki temu już przed przyjazdem dokładnie wiesz, jaki będzie koszt parkingu, masz zagwarantowane miejsce, nie musisz nerwowo wyczekiwać w kolejce do wjazdu. Płatności dokonujesz gotówką, natomiast oczywiście, jeśli tylko sobie tego życzysz, administracja może wystawić ci fakturę. To wszystko znacznie ułatwia poruszanie się po lotnisku. Takie wcześniejsze przygotowanie znacznie oszczędza nerwy, pozwala lepiej wykorzystać czas. 

Jak dostać się do terminala na lotnisku Katowice Pyrzowice?

Bardzo dużym plusem lotniska położonego tuż przy terminalu Katowice Pyrzowice jest niewielka odległość między samym parkingiem a terminalem. Nie da się jednak ukryć, że w przypadku sporego bagażu nawet niewielka odległość może się okazać wyzwaniem. Nie w tym jednak przypadku, ponieważ obsługa parkingu gwarantuje natychmiastowy transfer z parkingu na lotnisko. To znacznie ułatwia poruszanie się przed wyjazdem. Problemu nie stanowi także transport dzieci, ponieważ firma ma przygotowane specjalne foteliki. Przejazd obydwa się od razu, nie musisz czekać na kolejnego busa. Administracja zapewnia tutaj maksymalnie płynny ruch, który znacznie ułatwia dostanie się na terminal i eliminuje niepotrzebny przed podróżą stres. Możesz spokojnie ruszać w drogę z poczuciem, że twoje auto jest bezpieczne i czeka na ciebie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *