Firany z Woalu – Ogromna oferta wzorów. Dopasuj firanę do swojego okna w 2 minuty.

Firany z woalu. Każdy z nas wyobraża sobie okna w domu zupełnie inaczej. Dla jednych elementem niezbędnym będą rolety, ale dla innych będzie to mało aktrakcyjne i będą potrzebowali nie tylko czegoś praktycznego, ale też ozobnego. Dlatego dla tych drugich elementem niezbędnym, aby dopieścić wygląd okien będą firany. 

Firanki z woalu – co to za materiał?

Nie jest to może aż tak popularna tkanina i nie przez wszystkich znana, ale woal wyróżnia się spośród innych tkanin na firany. Jest ona niezwykle cienka, delikatna, dzięki czemu też lekka oraz prześwitująca. Ma ona splot włosowo-wątkowy. Dzięki temu splotowi uzyskujemy efekt mlecznej przezroczystości, który w połączeniu z lejącą się formą woalu daje oryginalny efekt końcowy. Można go dodatkowo zmieniać, formować według własnego uznania, bo tkanina ta daje się układać na różne sposoby z pomocą kokard, opasek czy chwostów. Dużą zaletą firanek z woalu jest to, że skutecznie chronią przed obserwatorami z zewnątrz, ale też bardzo dobrze radzą sobie z zatrzymywaniem promieni słonecznych, co w bardzo jasnych wnętrzach będzie przydatne.

Gotowe firany z woalu

W sklepie internetowym strefafiran.pl znajduje się bardzo wiele projektów gotowych firan w różnych kolorach i wzorach. W ofercie znajduą się kolorowe firany, ale nie zabraknie najbardziej uniwersalnych, czyli białych. Nie zabraknie też niestandardowych wzorów, np. kwiatów czy pasków, ale też kształtów, np. asymetrycznych czy przypominających falbanę. W zależności od gustu jest mozliwość wybrania firan z woalu składających się z jednej części, ale też kilkuczęściowych zestawów.

Gdzie pasują firany z woalu?

Jeśli już decydujemy się na firanki to najlepiej przyozdobić nimi okna w każdym pomieszczeniu. Najczęściej kojarzą nam się one z salonem, ale świetnie nadadzą się również w kuchni czy w domowym biurze, a nawet w dziecięcym pokoju. Najbardziej praktyczne firanki sięgają parapetu. Dzięki temu, że będą krótsze, będzie łatwiej je prać i dbać o nie. Jednak najlepiej one sprawdzają się w takich pomieszczeniach jak kuchnia. W salonie częściej będą sprawdzać się firanki sięgające podłogi, ponieważ często tam mamy również drzwi balkonowe, które w całości chcemy zakryć. W sklepie z firankami strefafiran.pl znajduje się duża ilość modeli, które możemy dopasować do wielu pomieszczeń, niezależnie od jego stylu. Czy to bardziej minimalistyczny styl czy może vintage lub młodzieżowy oraz nowoczesny – dla każdego znajdzie się taka firanka, która będzie nie tylko praktyczna, ale też stylowa i szykowna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *