Neony LED

Jeśli szukamy przykuwającej uwagi reklamy w duchu vintage, która doskonale sprawdzi się zarówno jako reklama na zewnątrz jak i wewnątrz naszej firmy, zdecydowanie powinniśmy rozważyć wybór neonów LED.

Ta efektowna forma promocji naszego biznesu  z pewnością pomoże przyciągnąć wielu potencjalnych klientów.

Czym są neony LED?

Neon LED to najzwyklejsza taśma ledowa umieszczona w hermetycznej osłonie wykonanej najczęściej z PVC lub silikonu. Może emitować biały kolor światła o ciepłej, zimnej lub neutralnej charakterystyce lub też dowolnie inny, który uzyskujemy dzięki kolorowej osłonie barwionej w masie. Dzięki swojej elastyczności, idealnie nadaje się do tworzenia najróżniejszego rodzaju napisów, logotypów oraz oświetleń zewnętrznych i wewnętrznych.

W zależności od założeń projektowych, finalny produkt może przyjąć postać pojedynczej litery, znaku specjalnego, napisu, obrysu określonej postaci, budynku, przedmiotu, albo stanowić jedną zwartą kompozycję zawierającą w sobie wszystkie wymienione elementy.

Jak mówi Remigiusz Rygoł, właściciel agencji reklamowej GrawerPix: „Neony LED to genialne w swojej prostocie rozwiązanie, które w finezyjny sposób pozwoli zareklamować Twoją firmę, produkt, czy też świadczoną usługę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i bogato wyposażonemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w każdym możliwym wariancie pod względem nie tylko samych rozmiarów i kolorystyki, ale również kształtów”.

Czym warto zdecydować się na wybór neonów LED?

Neony LED posiadają wiele zalet z których w pierwszej kolejności powinniśmy wymienić możliwość wykonania dowolnych, ściśle sprzężonych z naszą wizją oraz charakterem danego miejsca realizacji. Dodatkowe atuty, na które w równym stopniu powinniśmy zwrócić uwagę to:

  • dynamika przekazu i silne właściwości w zakresie przyciągania uwagi potencjalnego klienta
  • doskonała widoczność niezależnie od pory dnia, czy też panujących warunków atmosferycznych
  • oryginalna, efektowna forma w duchu retro
  • energooszczędność

Neony LED charakteryzują się wysoką odpornością na codzienną eksploatację oraz wszelkie szkodliwe czynniki zewnętrzne, co pozwala przetrwać im w niezmienionym stanie przez wiele lat, przykuwając swoim wyjątkowym blaskiem wielu potencjalnych odbiorców naszych produktów lub usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *