Jaką wybrać kabinę prysznicową do łazienki?

Centralnym miejscem łazienki jest prysznic. Każda łazienka jest inna i potrzebuje idealnie dobranej kabiny prysznicowej dla siebie. Mała i schludna łazienka potrzebuje małego prysznica, który będzie funkcjonalny Natomiast w dużej łazience prysznic może dodać mocny akcent estetyczny.

POLANA Kabiny prysznicowe Poznań 

Firma Polana z Poznania wykonuje kabiny prysznicowe na wymiar i pomoże Państwu wybrać tą idealną. Każda kabina jest tworzona pod indywidualny projekt klienta. Nasze kabiny prysznicowe tworzymy z najwyższej jakości szkła, tak aby wykonana kabina prysznicowa służyła Państwu wiele lat. Pomożemy Państwu stworzyć nie tylko miejsce do dbania o higienę ale także miejsce które pozwoli się odprężyć i odciąć od szarej codzienności na miarę Państwa potrzeb użytkowych i estetycznych, która będzie służyć Państwu latami. 

Jakie kabiny prysznicowe produkuje POLANA POZNAŃ

Polana Poznań wykonuje kabiny prysznicowe ze szkła laminowanego lub hartowanego. Są to najwyższej jakości materiały, które wyróżniają się wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uderzenia, gwałtowne zmiany temperatur oraz odpornością na zarysowania czy nawet przebarwienia. Dzięki czemu możemy cieszyć się pięknym wyglądem szkła przez wiele lat. Dodatkowo na życzenie klienta naszą kabinę możemy pokryć warstwą hydrofobową, która chroni szkło przed powstawaniem na niej zacieków, osadów i ułatwia utrzymanie czystości kabiny prysznicowej przez dłuższy czas.
Nasza firma przyjedzie do Państwa pobierze wymiary, zaproponuje odpowiedni rodzaj kabiny oraz szkła tak aby dopasować kabinę prysznicową do wnętrza łazienki. Nasi fachowcy przyjadą do Państwa i zamontują kabine prysznicowa pozostawiając po sobie porządek i gotowy do użytku prysznic.

Niestandardowe kabiny prysznicowe w POLANA POZNAŃ

Jeśli zależy Państwu na dodaniu swojej kabinie prysznicowej unikalnego charakteru, aby stała się niepowtarzalnym akcentem w łazience. Proponujemy Państwu wykonanie na niej grafiki, którą utrwalamy światłem UV, by z biegiem lat nie utraciła swojego piękna. Innym sposobem na zindywidualizowanie Państwa kabiny prysznicowej może być piaskowanie lub malowanie szkła. 

Nasze kabiny wyposażamy w solidne okucia, które pochodzą od najlepszych producentów doskonalących od lat swoje technologie. Do naszych produktów proponujemy także montaż uszczelek, tak by wykonana przez nas kabina prysznicowa była gotowa na 100%. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wyrobów szklanych na naszej stronie www.polana-glass.pl 

Polana Glass ŚWIAT SZKŁA

W Zakładzie szklarskim Polana z Poznania, znajdą Państwo szereg wyrobów szklanych, które można wykorzystać w wielu miejscach, w domu firmie, biurze, budynkach użyteczności publicznej. Firma Polana oferuje, panele szklane, panele szklane z grafiką, lustra, lustra z podświetleniem LED, kabiny prysznicowe, daszki szklane, ściany szklane, balustrady, obrazy szklane, tablice informacyjne, stoliki szklane. Polana glass dzięki swojemu doświadczeniu, oraz urządzeniom posiadającym w zakładzie szklarskim jest w stanie wykonać wiele zleceń niestandardowych, jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia. Firma Polana glass jest producentem elementów szklanych, ale to nie wszystko, zajmuje się również pomiarami, transportem oraz montażem elementów szklanych na terenie Poznania i nie tylko, ponieważ niejednokrotnie, zlecenia były wykonywane poza Wielkopolską. Zadzwoń do polany i dowiedz się więcej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *