Pracuj jako technik w BMW

Bayerische Motoren Werke (Bawarskie Zakłady Silnikowe), czyli popularne BMW, to jeden z najpopularniejszych koncernów samochodowych i motocyklowych. To niemieckie przedsiębiorstwo powstało w 1916 roku i na początku zajmowało się produkcją lotniczą, do czego nawiązuje biało-niebieskie logo firmy, które uważane jest za obracające się śmigło.

Od produkcji lotniczej, przez silniki do motocykli, całe motocykle, hamulce kolejowe, firma rozwijała swe skrzydła, a w 1933 roku przedstawiła pierwszy wyprodukowany przez swoje zakłady samochód – model 303. Mimo burzliwych losów przedsiębiorstwa po wybuchu II wojny światowej oraz przejęciu zakładów przez ZSRR, BMW nadal rozwijało swoją działalność, produkując samochody dla klasy średniej, ale także sportowe i luksusowe.

BMW przejmowało stopniowo również innych producentów samochodów, jak Rolls-Royce czy Land-Rover. Samochody wyprodukowane pod marką BMW to synonim niemieckiej wytrzymałości, dokładności i precyzji, co zachęca do zakupu samochodów tej marki, która w 2016 roku odnotowała 23 procent wzrostu sprzedaży samochodów w Polsce.

BMW to firma ciesząca się wyjątkowo stabilną pozycją na rynku. W przedsiębiorstwie ważni są pracownicy, od których w dużej mierze zależy sukces całej firmy oraz sprzedawanych modeli.

Firma stawia więc na kształtowanie rozwoju zawodowego swoich pracowników, wzajemną współpracę, a także skuteczne zarządzanie biznesem. Dla motywowania pracowników do podnoszenia swych kwalifikacji zachęca również tworzenie ścieżek rozwoju zawodowego. Aby dawać takie możliwości, firma jest elastyczna i otwarta na zmiany. Szczególnie ważnymi pracownikami dla sukcesu BMW są technicy.

Technik bowiem odpowiada za diagnostykę, przegląd oraz naprawę samochodów marki BMW i Mini, dzięki czemu właściciele jak najdłużej mogą cieszyć się swoimi samochodami. Jest to stanowisko odpowiedzialne oraz wymagające, ponieważ technik powinien posiadać wiedzę na temat każdego modelu BMW oraz budowy jego podwozia, silnika, skrzyni biegów oraz zaawansowanych procesów serwisowych dotyczących systemów elektronicznych, w jakie wyposażone są modele BMW.

W trosce o swoich pracowników, BMW organizuje dla techników wiele szkoleń, dzięki którym pracownicy są na bieżąco ze wszelkimi innowacjami technologicznymi, jakie wykorzystywane są w naszych samochodach. Praca w BMW, szczególnie na stanowisku technika, niesie ze sobą szansę zdobycia stabilnej pracy, która zapewnia ciągły rozwój. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na stanowisku technika – http://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/technik/

Jeden komentarz do “Pracuj jako technik w BMW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *