Nie kupuj książki po okładce

„Nie oceniaj książki po okładce” rzecze stare, mądre porzekadło. Mówi się, by nie oceniać człowieka po wyglądzie, a książki po okładce. Pozostając w tematyce literatury, przyjrzymy się ocenie treści, nie okładki.  Nie zawsze to co na wierzchu, jest wartością bezwzględną. To w treści drzemie moc.

Decyzja została podjęta. Przez jedną i drugą stronę. Najostrożniej jak mogłem wziąłem książkę do ręki i przekartkowałem ją, wprowadzając w trzepot jej strony. Opuściwszy swą klatkę, wreszcie wolna rozbłysła fajerwerkiem złotego pyłu. W pełni zadowolony z wyboru ruszyłem labiryntem w drogę powrotną, ściskając książkę pod pachą i nie kryjąc radości. Byłem święcie przekonany, że ta książka czekała na mnie już od dawna (…) – Carlos Ruíz Zafón „Cień Wiatru”

Wydawnictwo Psychoskok przygotowało specjalnie dla was kolekcję „tajemniczych książek”, które swoją zawartość zdradzają jedynie krótkim opisem na opakowaniu.

http://www.prasa24h.pl/17877/nie-oceniaj-ksiazki-po-okladce.html

Idealne na prezent-niespodziankę albo tajemniczy podarunek dla siebie

„Tajemnicze książki”  cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników, są znakiem rozpoznawczym Wydawnictwa Psychoskok na Targach Książek na których jako pierwsi zapoczątkowaliśmy tego typu promocje książki.

Czytasz ebooki? Zapraszamy na stronę https://coczytamy.pl – tu kupisz ebooki w dobrych cenach.

Podczas Warsaw Book Show Wydawnictwo Psychoskok będzie prowadzić sprzedaż „tajemniczych książek” przy stoisku Wydawnictwa Psychoskok. 

https://www.facebook.com/events/178541566124638

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *