Książki podobne do 50 twarzy Greya

Trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszał o „50 twarzy Greya” autorki E.L. James . Minęło parę lat lat, odkąd gorący erotyk pochłonął umysły wielu kobiet – i biorąc pod uwagę, że nie ma oznak na utratę jego popularności, wydaje się, że 50 twarzy Greya stał się już kultowym erotykiem.

Ale co robisz po przeczytaniu (i ponownym przeczytaniu) wszystkich książek serii i wielokrotnym obejrzeniu filmów?

Czytaj też – http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/erotyki-ktore-warto-siegnac/ -polecamy dobre książki erotyki.

Na szczęście wydano wiele gorących romansów. Erotyka zawsze była popularnym gatunkiem literackim. W wielu książkach znajdziemy motywy, wątki erotyczne.

Zastanawiasz się co czytać po Grayu?

Poznaj nasze propozycje książek podobnych do 50 twarzy Greya.

Wejdź na strony – http://www.psychoskok.pl/produkt/nigdy-pozwole-ci-odejsc/ oraz http://www.psychoskok.pl/produkt/nigdy-cie-zapomnialam/

Seria Nigdy – Marta W. Staniszewska

 

 

Nasycona namiętnością, erotyzmem, miłość. Miłość, której przebieg jest pełen zawikłań, intryg i niebezpiecznych zbiegów okoliczności. Na szczęście miłość zawsze zwycięża

Jesteś dla mnie wszystkim… Słońcem, wodą, tlenem, codziennym posiłkiem. Jesteś moją muzą. To dla ciebie chcę tworzyć i dawać. Dla ciebie żyć. Żyć z tobą! Jak mógłbym oddychać, gdy ty pierwsza nie weźmiesz oddechu, jak moje serce mogłoby wybić uderzenie, bez twojego, nadającego mu rytm(…)

Miłość nasycona namiętnością i erotyzmem.

Przesycona pikantnymi scenami, namiętna i smakowita, pełna czułości historia dwojga kochanków, których miłość przetrwała ponad czasem i ludzką zazdrością.

Powieść przesiąknięta miłością i pożądaniem. O sile uczucia i niekończącej się walce o własne szczęście. Sceny, które rozpalą najzimniejsze serca i poruszą nieczułe dusze.

Poznaj książki – gorące erotyki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *