Książki z miłością w tle – poznaj polecone romanse i erotyki?

Książki – romanse i erotyki cieszą się ogromną popularnością. Książki z miłością w tle zawsze bowiem rozpalają zmysły.

Nie można dziwić się, że płomienne romanse to jedne z najpoczytniejszych lektur. Popularnością cieszą się również namiętne erotyki. Umiejętnie opisane emocje i sceny łóżkowe rozbudzają libido. Oznacza to, że czytane pozycje mogą zaostrzyć nasz apetyt na seks i miłość.

Książki romanse, erotyki – po które warto sięgnąć

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/erotyki-ktore-warto-siegnac

 

Okazuje się, że większość z nas nie bez przyczyny sięga po książki o tematyce romanse i erotyki. Powodów jest cała masa, ale kilka zdaje się wieść prym. Pośród nich wymienić można potrzeby niezaspokojone w prawdziwym życiu, czy poszukiwanie pomysłów na uatrakcyjnienie pożycia.

 

Czytanie książki ogólnej jest jak pięciodaniowy posiłek z deserem.
Powieść romantyczna przypomina wannę z lodami spożywanymi, gdy nikt nie patrzy.

 

Ksiazki erotyki, romanse.
Czytanie książek erotyków, romansów.

 

Niektórzy „podglądając” innych, odnajdują bowiem inspiracje. Prawdziwe życie potrafi rozczarować, co nie oznacza, że przestajemy marzyć. Dzięki książkom romantycznym możemy natomiast spełnić wszystkie swoje miłosne marzenia. Przeżyć ekscytujący flirt, gorący romans, czy przygodny seks. Właściwie dobrana pozycja zaspokoi wszystkie, nawet najbardziej skryte potrzeby. Wyjątkowo ważny zdaje się przy tym jeden fakt. Za sprawą książek, miłosne przygody i erotyczne uniesienia przeżyjemy bez zbędnych konsekwencji. Jak wiemy, w rzeczywistości podobna sytuacja nie miałaby racji bytu.

 

Najlepszym sposobem, aby poczuć coś, czego nie doświadczasz, jest przeczytanie tego.

Romans, czyli powieść o miłości.

 

Książki romanse i erotyki na stronie – http://tylkorelaks.pl/15-romans-i-erotyka – idealna lektura dla kobiet, a może nie tylko.

 

Ilość pozycji, które odnajdziemy na rynku wydawniczym, może utrudniać wybór. Nigdy nie rezygnujmy jednak z poszukiwań. Warto czytać książki z miłością w tle, bo to one wywołują silne emocje. Poznaj więc polecane romanse i erotyki. Pośród nich są książki, które nie rozczarują nawet najbardziej wybrednych Czytelników.

Romans i erotyka w Wydawnictwie Psychoskok

Zobacz naszą ofertę

 

———————————–

Niebanalną propozycją dla poszukiwaczy mocnych wrażeń jest książka „Nina, prawdziwa historia”. Jest to opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości i mierzeniu się ze słabościami. Historia tytułowej Niny wciąga bez reszty. Bardzo szybko przekonamy się, że kobieta jest tajemniczą prostytutką. Nim do tego dojdzie, spotkamy młodego wykładowcę Daniela. To jego odwiedzi przedziwny Ernest Schneider. Nieznajomy wie bardzo dużo na jego temat. Ponadto, w książce „Nędznicy”, nie bez przyczyny poczyni również dla niego wpis, adresowany przez niejaką Ninę. Skonsternowany wykładowca zacznie poszukiwania kobiety. Gdy ją odnajdzie, okaże się, że piękna Nina uprawia nierząd. Daniel zapłaci za seks i obsesyjnie zacznie myśleć o prostytutce. Rodzące się uczucie stanie się niezwykle silne. Ta pełna zaskakujących zwrotów akcji i sensacyjnych wątków powieść magnetyzuje. Razem z Danielem spróbujemy wyjaśnić znaczenie zagadkowego wpisu poczynionego przez Schneidera. Przekonamy się także, czy wykładowca zechce znów szukać Niny?

 

Nina Prawdziwa historia – Ewelina Rubinstein

http://www.psychoskok.pl/produkt/nina-prawdziwa-historia

 

 

„Roma i Amor. Historia prawdziwa” to kolejna wyjątkowa książka. Fabuła pozwoli nam poznać dramatyczną historię. Koło miłości staje niewyobrażalne cierpienie, niespełnione marzenia i nadzieja. Roma, główna bohaterka to kobieta w średnim wieku. Tkwi ona w toksycznej relacji. Jej maż Igor jest starszy od niej o dwadzieścia pięć lat. Różnica wieku to jednak nie najgorsza przeszkoda. Niepełnosprawność sprawiła, że mężczyzna zaczyna być chorobliwie zazdrosny. Roma godzi się na przemoc fizyczną i psychiczną. Los sprawi jednak, że w trakcie intymnego zbliżenia serce jej męża stanie. Śmierć partnera zmieni wiele w jej  życiu. Rama stopniowo nauczy się samodzielności. Za namową przyjaciółki zdecyduje się również na relaksujący wyjazd. Poznany podczas niego Piotr rozbudzi jej spragnione uczuć serce. Niestety kolejny związek także zakończy się dramatycznie. Czy pomimo tego Roma zaufa kolejnemu mężczyźnie?

 

Roma i Amor. Historia prawdziwa – Jerzy Zieliński

http://www.psychoskok.pl/produkt/roma-amor-historia-prawdziwa

 

 

Porywcze uczucia mogą stanąć na drodze każdego. Czas i miejsce zdaje się nie mieć znaczenia, podobnie jak wiek partnerów. „Wzgórze młynarza” pozwoli nam przyglądać się walce o uczucie odnalezione po latach rozłąki. Piotr i  Małgorzata to dojrzałe osoby, które przeżyły już nie jedno. Pomimo tego chcą dać szansę łączącej ich więzi. Wspólna droga Piotra i Małgorzaty rozpoczęła się w 1967 roku. Młodzieńcze uczucie nie znalazło spełnienia, ale po latach wszystko ma szansę się zmienić. Czy para „po przejściach” zdoła nadrobić stracony czas? Nie będzie łatwo, bo pomiędzy nich wkroczy młoda, atrakcyjna Katarzyna. Zrobi ona wszystko, by zostać, asystentką Piotra. Uczucie, które rodzi się w jej sercu, jest toksyczne. Aby „mieć” ukochanego tylko dla siebie jest gotowa go zabić. Należy wspomnieć, że powieść jest kontynuacją losów Piotra i  Małgorzaty, bohaterów, których historia opisana została w książce zatytułowanej „Pierścionek z cyrkonią”.

 

Wzgórze Młynarza – Krzysztof Piotr Łabenda

http://www.psychoskok.pl/produkt/wzgorze-mlynarza

 

 

„Trylogia ciszy” Alicji Masłowskiej-Burnos zabierze nas na spotkanie z romantyzmem i erotyzmem. To propozycja dla spragnionych niecodziennych doznań. Od pierwszej do ostatniej kartki każdej z części emocji nie zabraknie. Jest to psychologiczno-erotyczny dramat z elementem kryminału, o którym nie sposób zapomnieć. Pierwsza część zatytułowana ,,Nie wchodź w moją ciszę” ukaże nam uczucie rodzące się pomiędzy Mają Karewicz a Adamem Starskim. Są to przedstawiciele młodego pokolenia obdarzeni wysokim libido. Nie tracąc czasu, zacieśniają więź psychiczną i fizyczną .  Niestety nie będzie im dane zaznać błogiego spokoju. Dalsze losy pary poznamy dzięki drugiej części trylogii – „Odprowadzam ciszę”. Uczucie łączące tych dwoje nabierze nowych sił. Oczywiście wrażeń znów nie zabraknie. O tym, jak zakończa się perypetie tej pary, dowiemy się natomiast dzięki ostatniej części trylogii – „Osobliwość ciszy”.

 

http://www.psychoskok.pl/autorzy/alicja-maslowska-burnos

 

 

Miłość zdolną przetrwać wszystko odnajdziemy także w książkach Marty W. Staniszewskiej. Serca czytelników podbiła historia Sophie i Aleksa opisana w książce – „Nigdy cię nie zapomniałam”. Pierwsze spotkanie pary zakończyło się satysfakcjonującym seksem. Niestety, choć kobieta liczyła na kolejne, Aleks zawiódł. Nie pojawił się z przyczyn od niego niezależnych, o czym Sophie nie mogła wiedzieć. Los da jednak parze kolejną szansę. Przekonamy się o tym, sięgając po kontynuację powieści –  „Nigdy nie pozwolę ci odejść”. Zaskakujące zwroty akcji nie pozwolą nam się nudzić. Przekonamy się także, czy Sophie i Aleks w końcu będą szczęśliwi.

 

Powieści Marty W. Staniszewskiej – Cykl „NIGDY”

http://www.psychoskok.pl/autorzy/marta-w-staniszewska

 

Oczywiście zdarza się, że mamy ochotę na utwory lekkie i zabawne. „Fraszki erotyczne z życia wzięte i komiczne. Cz. I” to propozycja dla każdej dorosłej osoby. Pieprzne i humorystycznie zaprezentowane relacje damsko-męskie zapewnią nam wyśmienitą zabawę. Sex to przecież jedna z najbardziej naturalnych aktywności. Bez zbędnego wstydu możemy więc dowcipkować właśnie wokół tej tematyki. Z uśmiechem na twarzy może oblani rumieńcem będziemy wyśmienicie się bawić.

 

Fraszki erotyczne z życia wzięte i komiczne. Cz. I – Tadeusz Frach

http://www.psychoskok.pl/produkt/fraszki-erotyczne-zycia-wziete-komiczne-cz

 

Kobiety uwielbiają czytać powieści romantyczne, czytać o miłości, doznać erotyki w słowach napisanych na stronach lektury. Pisarze romantyczni mogą poruszać się w dowolnym miejscu geografii, czasu lub historii – a nawet alternatywnych wszechświatów i miejsc, które nie istnieją – o ile mają szczęśliwe zakończenie dla dwóch głównych bohaterów.  Zapraszamy do czytania książek erotyków, romansów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *