Dobre buty robocze do pracy – Bata

Buty ochronne do pracy to taki typ obuwia, który musi zapewniać komfort noszenia. Najważniejsze jednak, by buty te zapewniały bezpieczeństwo i pozwoliły na zachowanie pełni zdrowia..

Obuwie ochronne Bata – przykładowa oferta

Jeśli chodzi o buty robocze, marka oferuje:
– Sandały ochronne: Salsa S1 – ich wierzchnia warstwa wykonana jest z zamszu, natomiast bieżnikowa podeszwa z gumy (antypoślizgowej). Sandały te mają stalowy podnosek, zapięcie na rzep i siateczkowe wykończenie.
– Sandały ochronne: Oslo S1 – ich wierzch wykonany jest z naturalnej skóry, a podeszwa z elastycznego poliuretanu (z powłoką antypoślizgową). Sandały posiadają na spodzie bieżnik.
– Półbuty ochronne: Bora S1 – zostały one wyposażone w podnosek ochronny oraz dwuwarstwową podeszwę z poliuretanu. Podeszwa ta pozwala na prawidłową amortyzację stopy, zmniejszając obciążenie kręgosłupa oraz stawów. Wykonane są ze skóry bydlęcej.
– Półbuty ochronne: Lamar Bata S3 – buty wyróżniają się stalową wkładką antyprzebiciową i czubkiem zabezpieczonym szorstkowaną warstwą TPU. Zrobione są z wyjątkowo gruber skóry licowej, a podeszwa wykonana jest z gumy.
– Półbuty ochronne: Dalton S1 – posiadają podeszwę o podwójnej gęstości gumy, która zapewnia doskonałą ochronę przed poślizgnięciem. Buty te mają samoczyszczącą, olejoodporną powłokę. Zrobione są z zamszu i mają podnosek stalowy.
– Trzewiki ochronne: Sirocco S1P – są to butry robocze, które wyposażone są w podnosek ochronny i moduł pochłaniania energii, który gwarantuje prawidłową amortyzację stopy. Wykonane są z naturalnej skóry licowej, mają antyprzebiciową wkładkę, są również antypoślizgowe i antyelektrostatyczne.
– Trzewiki ochronne: Kepler S1 – są to buty z wysoką cholewką (chroniącą przed zwichnięciami kostki) i antypoślizgową podeszwą, której samoczyszczący profil usuwa brud oraz optymalizuje przyczepność do podłoża. Trzewiki wykonane są z zamszu.

Dokładne zdjęcia i ceny wyżej opisanych butów można znaleźć tutaj – https://www.narzedziak24.pl/bata.html

Buty robocze do pracy

Przedstawione powyżej buty, to tylko część oferty przygotowanej przez markę Bata. Wybór konkretnej pary zależy zazwyczaj od charakteru wykonywanych zadań, tzn. gałęzi przemysłu w jakiej się pracuje (chemiczny, lekki, energetyczny, drzewny, paliwowy, itd.). Niezależnie od wybranego modelu, można mieć jednak pewność, że będą to buty wysokiej jakości, odporne na zniszczenia i różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Elementy takie jak: podnosek, powłoka antypoślizgowa, wkładka antyprzebiciowa (czasem z absorpcją energii), gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa oraz dużą wygodę. Obuwie ochronne Bata przeznaczone jest do pracy w różnych środowiskach i wykonane zgodnie z normami BHP.

Jeden komentarz do “Dobre buty robocze do pracy – Bata

  • Ciekawy artykuł! Akurat w pracy korzystamy z bardzo wygodnego obuwia. Kalosze piankowe najlepsze są na zimę, tak trzymają ciepło, jak żadne inne buty. 😉 Poza tym są lekkie i wygodne.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *