Czym jest parapsychologia?

Czym jest parapsychologia? Jak nawiązać kontakt z energiami poprzez pismo automatyczno-intuicyjne z pełną świadomością? Co wiemy o zaświatach?

Parapsychologia jest naukowym badaniem interakcji między żywymi organizmami i ich zewnętrznym środowiskiem, które zdają się wykraczać poza znane fizyczne prawa natury.

Parapsychologia jest składnikiem szerszego badania świadomości i umysłu

Parapsycholodzy badają 5 szerokich obszarów:

  • Telepatia – komunikacja umysłu za pomocą innych środków niż normalne zmysły
  • Jasnowidzenie lub zdalne oglądanie – wiedza o przedmiotach, ludziach lub zdarzeniach, które są ukryte w przestrzeni lub czasie. Na przykład obiekt ukryty w pudełku w innym pomieszczeniu, fotografia zapieczętowana w kopercie, zdarzenie, które pojawia się ukochanej osobie znajdującej się w odległości tysięcy kilometrów lub cechy pokoju, który istniał tylko w przeszłości.
  • Prekognicja – znajomość zdarzenia, które jeszcze się nie wydarzyło lub informacja, która wydaje się być przeniesiona z przyszłości do teraźniejszości.
  • PK lub Psychokineza – Umysł wchodzący w interakcje z materią na odległość. Interakcje umysłowe z żywymi systemami (w tym energicznym leczeniem) są czasem uwzględniane w tej kategorii.
  • Studia nad przetrwaniem – natura ludzkiej świadomości i badanie, czy świadomość przetrwała fizyczną formę. Obejmuje to badania na poziomie średnim, reinkarnację, doświadczenia poza ciałem, zjawy i działania duchów.

Więcej informacji na temat każdego z tych konkretnych zjawisk lub dziedzin nauki można znaleźć w książkach Piotra Arkadiusza Kociszewskiego: ZAŚWIATY ZA KULISAMI oraz ZA KULISAMI U BOGA.

parapsychologia ezoteryka
Parapsychologia

 

Czym jest parapsychologia?

 

Parapsychologia obejmuje zganienia, jakie nie wchodzą do zrozumiałych reguł psychologii. Teoretycznie pokrywa ona tematy takie jak: jasnowidzenie, telepatię i intuicję.

Możność badania przestrzeni, materii i czasu, jaką mają pewne osoby, oraz widzenie zdarzeń i przedmiotów poza ich standardowym widzeniem są umiejętnościami parapsychologicznymi.

Parapsychologia skupia duży wzgląd elementom paranormalnym.

Jest to dyscyplina badawcza analizująca zjawiska paranormalne, innymi słowy takie, jakie wychodzą poza standardowo uznane normy postrzegania. Analizuje zdarzenia generowane dzięki sile umysłu, mózgu i bada jego skrywane umiejętności.

Obejmuje sposoby sprawdzania możliwości psychiki człowieka oraz jego wpływania na czas i przestrzeń.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *