Thermi Tight – ku wymarzonej sylwetce!

Bycie ,,fit’’ to styl dzisiejszych czasów. Jest już coraz mniej osób, które nie skorzystały z diet, głodówek, produktów umożliwiających szybką utratę nadmiernych kilogramów i wielu innych restrykcyjnych wyrzeczeń. Wydaje się, że wszyscy dobrze znamy temat, zwłaszcza kobiety, jednak wiele z nas popełnia podstawowe błędy i nie jest w stanie osiągnąć wymarzonej sylwetki.

Nieregularny tryb życia, stres, brak snu, alkohol oraz przetworzona żywność utrudniają nam pożegnanie dodatkowych centymetrów. Często chcemy schudnąć szybko, ale nie zawsze zgodnie z zasadami „zdrowego postępowania”.

Thermi Tight to innowacyjna metoda polegająca na kontrolowanym, bezpiecznym napinaniu skóry, wykorzystując do tego iniekcyjną radiofrekwencję, dzięki której można uzyskać rezultaty, które dotąd możliwe były do osiągnięcia tylko dzięki inwazyjnych zabiegom liftingującym – twierdzą specjaliści z MediArt Clinic.

Modelowanie sylwetki i lifting bez użycia skalpela – to możliwe dzięki Thermi Tight!

Teraz wiele z nas zastanawia się, jak można trwale i bezpiecznie wymodelować sylwetkę bez użycia skalpela. Nowatorska technologia Thermi Tight wyróżnia się właśnie tą możliwością, przez podgrzanie wewnętrznych tkanek możemy niezwykle małoinwazyjnie wymodelować sylwetkę, ujędrnić ciało, np. zlikwidować wiszącą, wiotką skórę ramion czy ,,oponkę” na brzuchu. Dodatkowym atutem tej technologii jest lifting twarzy bez skalpela, dzięki któremu możemy osiągnąć tak samo spektakularne efekty jak przy tradycyjnym liftingu – wyeliminowanie drugiego podbródka, podniesienie owalu twarzy i ujędrnienie policzków.

Thermi Tight – wskazania

 • Efekt liftingu twarzy (podbródek i dolna część twarzy) oraz całego ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona),
 • poprawa napięcia i elastyczności wiotkiej oraz cienkiej skóry,
 • redukcja tkanki tłuszczowej.

Najlepsza nieinwazyjna metoda liftingu twarzy i modelowania sylwetki

Według ekspertów z MediArt Clinic Thermi Tight to idealna alternatywa dla zabiegów operacyjnych, które charakteryzują się o wiele wyższą inwazyjnością. Dzięki nowatorskiej technologii Thermi Tight możliwe jest osiągnięcie efektu liftingu i ujędrnienia ciała bez użycia skalpela.

Już jeden zabieg zazwyczaj wystarcza, aby uzyskać pożądane efekty. Zabieg trwa zaledwie około godziny, w dużej części przypadków efekt zaczyna być widoczny po tygodniu. Przez 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu efekt staje się coraz silniejszy.

Podczas zabiegu modelowania ciała wykorzystywana jest miniaturowa sonda z czujnikiem temperatury, która w znieczuleniu miejscowym zostaje wprowadzona pod naszą skórę, w celu rozgrzania tkanki podskórnej do określonej temperatury. Pod wpływem wysokiej temperatury jest produkowany nowy kolagen, a istniejące włókna kolagenowe ulegają skróceniu, czego efektem jest silny wzrost napięcia skóry.

Wart uwagi jest najwyższy poziom bezpieczeństwa zabiegu, ponieważ technologia Thermi Tight zawiera system precyzyjnego podgrzania do odpowiedniej temperatury tkanek poddanych terapii, aby uzyskać najlepszą skuteczność przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Thermi Tight – przeciwwskazania:

 • choroby nowotworowe,
 • ciąża, laktacja,
 • rozrusznik serca,
 • ostre zapalenie stawów i kości,
 • metalowe implanty w ciele w miejscu zabiegowym oraz wszczepione urządzenia elektryczne,
 • epilepsja,
 • choroby, takie jak: opryszczka, półpasiec, ospa wietrzna,
 • nadciśnienie,
 • przerwanie ciągłości skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *