Czego chcą kobiety?

Gdybyś dokładnie wiedział, czego chcą kobiety, byłbyś najbogatszym człowiekiem na świecie. Nie sądzę, żeby ktoś znał kobietę, która wie, czego chce, pragnie.

Sigmund Freud znakomicie zadał pytanie: „Czego pragną kobiety?”, ale nigdy nie znalazł ostatecznej odpowiedzi.

W miarę, jak związki zmieniają się, modyfikują się wraz z nimi potrzeby i pragnienia kobiet. Tysiące lat temu kobieta zależałaby od mężczyzny, który zaspokajałby jej potrzeby fizyczne, takie jak jedzenie i schronienie, dla przetrwania jej i jej dzieci. Dzisiaj kobiety z pewnością mogą same zadbać o siebie, ale echa ewolucji pozostają.

Najważniejszą rzeczą, jakiej kobieta chce od mężczyzny, jest nadal bezpieczeństwo, jednak dzisiaj jest to emocjonalne bezpieczeństwo, a nie bezpieczeństwo fizyczne.

W przeszłości mężczyźni chronili kobiety przed fizycznym niebezpieczeństwem; dziś kobiety potrzebują mężczyzn, aby stworzyć emocjonalne bezpieczeństwo, aby mogli wyrazić siebie i swoje uczucia autentycznie. Daje to kobietom to, czego chcą i pomaga im, ostatecznie, znaleźć szczęście w związku. Jako dorośli wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za własne szczęście, ale z pewnością możemy pomagać sobie wzajemnie w tym procesie, działając z miłością.

Bez tego zrozumienia mężczyźni często narzekają, że nie wiedzą, czego chcą kobiety. To, co mówi lub robi pewnego dnia, działa świetnie; następnego dnia tak się nie dzieje. Dzieje się tak, ponieważ przy każdej zmianie cyklu hormonalnego kobiety zmieniają się także jej potrzeby w związku.

Zrozumienie różnych zmian hormonalnych kobiety podczas jej faz menstruacyjnych jest ważne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Daje to kobietom nową moc motywowania człowieka do zapewnienia romansu, dobrej komunikacji i pomocy, której potrzebuje, aby znaleźć szczęście i ostatecznie dostać to, czego chce – bezpieczeństwo, by wyrazić jej autentyczną jaźń.

Patrząc na zmiany hormonalne kobiety podczas jej miesięcznego cyklu miesiączkowego, ujawniają się najlepsze pory miesiąca dla mężczyzny i kobiety, aby zastosować różne stymulujące hormony zachowania, które obniżają jej stres.

 

Dobra książka może zmienić twój umysł , zmienić twoje życie, pomóc leczyć – lub po prostu dostarczyć pysznego eskapizmu, gdy potrzebujesz przerwy od rutyny. Książki dla kobiet – http://tylkorelaks.pl/71-ksiazki-dla-kobiet Czytanie jest jedną z najlepszych przyjemności w życiu.

 

Badania pokazują, że mężczyźni dłużej interesują się partnerkami seksualnymi, a spadek pożądania zachodzi stopniowo. Kobiety zazwyczaj tracą zainteresowanie w krótszym czasie i raczej gwałtownie.

Kobiety nie mniej interesują się seksem, ale kobiety mniej interesują się seksem, który mogą mieć. Kobiece pragnienie jest napędem, który musi być stymulowany bardziej intensywnie i bardziej pomysłowo, jeśli kobiety nie mają stracić zainteresowania. A ponieważ seksualność kobiet jest tak wrażliwa na kontekst, mniej dotyczy jednego mężczyzny czy drugiego, a bardziej narracji, w której odbywa się seks – historii, którą stroi dla siebie i postaci, którą może w niej grać. Z tego tez powodu tak często kobiety sięgają po książki erotyczne, romanse.

 

Jeden komentarz do “Czego chcą kobiety?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *