Fotele do masażu i poprawa sylwetki? To możliwe!

Żyjemy w czasach, w których sylwetka często jest wyznacznikiem szczęścia, samoakceptacji, a nawet jakości życia. Może nie jest to dobre podejście do zdrowego trybu życia i aktywności, lecz cel uświęca środki. Z każdym sezonem szukamy coraz to nowszych i lepszych sposobów na poprawę swoich kształtów i muskulatury. Fotele masujące są najlepszym dowodem na to, że najbardziej nieoczekiwane metody mogą przynieść oszałamiające efekty.

 

W tym materiale przedstawimy informacje o tym, jaki wpływ na kształtowanie sylwetki może mieć regularny masaż, przy wykorzystaniu profesjonalnego fotela. Oczywiście przypominamy, że pod uwagę bierzemy jedynie wyposażenie od renomowanych producentów i najlepszych dystrybutorów. Jeśli chcesz przekonać się na własne oczy, czym różnią się konstrukcje linii premium i te budżetowe, to jesteś w doskonałym miejscu.

Zdrowa postawa, efekty na plus

Nie od dziś wiadomo, że masaż rozbija przykurczone mięśnie. Niewiele osób jednak wie, że pozwala on również aktywować te, które mamy nadmiernie rozciągnięte. Doskonałym zobrazowaniem jest osoba, która przez dłuższy czas prowadzi siedzący tryb życia. Możemy zauważyć, że powiększa się u niej nie tylko kifoza w odcinku piersiowym przez garbienie się, ale również hiperlordzowa w odcinku lędźwiowym.

 

W rezultacie górna część pleców jest nadmiernie rozciągnięta, natomiast dolna przykurczona. Problem może polegać na tym, że w konsekwencji klatka piersiowa jest również przykurczona, brzuch zbyt słaby, a pośladki rozluźnione. Można powiedzieć, że równowaga całego organizmu jest zaburzona.

 

Tani fotel masujący po prostu nie poradzi sobie z problemem wyrównania pracy mięśni, ponieważ będzie on po prostu przyciskać rolki do naszych pleców. Spotęguje on dolegliwości bólowe i tym samym zniechęci poczatkującego użytkownika do foteli masujących. Fotele do masażu dostępne m.in. w firmie Rest Lords (nawet najtańsze), posiadają wiele programów i możliwości manualnych ustawień do indywidualnych preferencji i  bardzo przyjemne poduszki masujące. Droższe i bardziej zaawansowane konstrukcje, np. Massaggio Stravagante, oferuje dodatkowo perfekcyjny skan kręgosłupa.

Fotele do masażu dostosowane do indywidualnych oczekiwań

Jak widać, inwestując w produkt z wyższej półki, można osiągnąć imponujące rezultaty. Jak to wpłynie na sylwetkę? Otóż zminimalizujesz tzw. “garba” i rozluźnisz prostownik grzbietu. Zniwelujesz więc “wystających brzuch”, a dodatkowo tkankę tłuszczową. Masaż poprawiając nasz stan zdrowia, pozytywnie wpływa również na metabolizm, co z pewnością zostanie bardzo szybko zauważone.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach foteli masujących? Przedstawione w tym materiale funkcje i prozdrowotne właściwości to jedynie część tego, co markowe konstrukcje są w stanie zaoferować użytkownikom. Gdzie znaleźć więc więcej propozycji? Zachęcamy do sprawdzenia oferty Rest Lords. Wszystkie niezbędne informacje na temat asortymentu znajdują się na stronie dystrybutora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *