Personalizowane prezenty ze zdjęć – doskonały upominek na każdą okazję

Wybór prezentu na różne okazje nie zawsze jest prosty. Istnieją jednak uniwersalne podarunki, które sprawdzą się na bardzo wiele okoliczności – na przykład spersonalizowane upominki stworzone na podstawie zdjęć. Sprawdź, z jakiej okazji sprawdzi się taki prezent i gdzie go szukać!

  1. Personalizowane prezenty ze zdjęć
  2. Prezenty na urodziny
  3. Prezent na ślub
  4. Prezenty na rocznicę ślubu
  5. Prezent na 10. rocznicę ślubu

Personalizowane prezenty ze zdjęć

Znalezienie oryginalnego podarunku często bywa trudnym wyzwaniem. Dobrym rozwiązaniem mogą się wówczas okazać personalizowane prezenty ze zdjęć, które stanowią miły i bardzo osobisty upominek, który z pewnością ucieszy obdarowaną osobę i będzie jej przypominał o darczyńcy. Może być to na przykład mozaika ze zdjęć lub mapa świata, na której umieszczone zostaną fotografie z podróży.

Prezenty na urodziny

Oryginalne prezenty na urodziny powinny być dopasowane do osób, które je otrzymują. Świetną propozycję stanowią na przykład grawerowane szklanki do whisky lub mapa świata, na której znajdą się zdjęcia z podróży w ciekawe miejsca. Doskonale sprawdzi się również scyzoryk lub notatnik z inskrypcją dedykowaną jubilatowi.

Prezent na ślub

Najlepszy prezent na ślub to taki, który zapadnie młodej parze w pamięć i będzie przez lata przypominał im o tym wyjątkowym dniu. Dlatego z okazji ślubu i wesela znakomicie sprawdzą się takie upominki, jak mozaiki ze zdjęć czy elegancko oprawiona mapa nieba ukazująca obrazy sklepienia w dniach, gdy urodzili się państwo młodzi.

Prezenty na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu stanowi wyjątkową okazję do celebrowania związku i radowania się swoją miłością w gronie rodziny oraz przyjaciół. Miłe prezenty na rocznicę ślubu mogą stanowić na przykład ładnie oprawione kolaże ze zdjęć lub grawerowane zestawy do wina z kieliszkami i karafką – taki podarunek będzie nie tylko przyjemny, ale również bardzo praktyczny. Do takich przydatnych upominków można zaliczyć też spersonalizowane kubki termiczne, które stanowią znakomitą propozycję dla osób niepijących.

Prezent na 10. rocznicę ślubu

Dziesiąta rocznica ślubu, zwana cynową lub aluminiową, to wspaniała okazja do świętowania wraz z małżonkami. Nieodłączną częścią obchodów jest prezent na 10 rocznicę ślubu, na przykład spersonalizowany upominek stworzony ze zdjęć obdarowywanej pary. Świetnym pomysłem są też grawerowane elementy zastawy lub akcesoria do przyrządzania i podawania napojów (na przykład drinków).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *